Як стелити паркет.

Останнім часом при обробці приміщення все частіше використовують паркет . Паркет має чудовий зовнішній вигляд. До того ж, варто відзначити, що він має цілком прийнятну вартість. Монтаж паркет а не займає багато часу.
Інструкція
1
Дошки паркет а повинні укладатися в напрямку основного джерела світла. Сусідні дошки потрібно скріплювати на відстані більше 30 сантиметрів один від одного. Укладання повинна проводитися таким чином, щоб поздовжня, а також поперечна виїмка паркет ной дошки розташовувалися до стіни. Між стіною і краєм дошки встановлюється клин. Якщо виникає необхідність обрізати наступну планку, то дошку повертають убік попередньої планки. Виступаючі шпунти розташовуватимуться навпроти один одного.
2
Дошки укладають таким чином, щоб і поздовжня, і поперечна виїмка паркет ной дошки розташовувалися до стіни. Якщо виникає необхідність обрізати наступну панку, то дошку повертають убік попередньої планки. Кінець планки приставляється до стіни. Місце обріза позначається таким чином, щоб при установці був зазор в 10 міліметрів між стіною і кінцем планки. Обрізану планку монтують на місце.
3
Якщо стіна нерівна, то дошка повинна бути обрізана за формою стіни. Лінія відпилювання може бути намальована за допомогою клина або ж будь-який інший дерев'яної палички. У підсумку виходить паркет ний підлогу, який огинає обриси стіни. Щоб бічні планки мали однакову ширину з двох сторін, роблять заміри. Обрізається на необхідну довжину клин, а після цього чертится лінія для пиляння. Після цього мажуть клеєм поглиблення, щоб вставляти наступні дошки. Дошки встановлюються на місце і затискаються за допомогою монтажного інструменту і клина.
4
Далі обрізається попередня дошка для того, щоб зробити наступний ряд настилу. Після того як укладено три ряди, від стіни відокремлюється паркет ное покриття. Для цього використовують монтажний інструмент. Потім вставляються клини. Якщо паркет має ширину менше 6 метрів або ж мається дверний отвір, то проводиться поділ паркет ного покриття порогом. Кріпиться він до основи або ж до паркет ной дошці. Перед тим як кріпити плінтус, виймають все клини. Планується після прибивання до стіни повинен щільно притискати паркет .