Як зробити холодну хвилю. cltkfnm холодна хвиля.

Різні види укладання дозволяють на більш-менш тривалий період зафіксувати красиву зачіску і подарувати вам ідеально рівні, або ж навпаки, хвилясте волосся. Для м'яких і не занадто довгого волосся добре підходить укладка, зроблена в техніці холодний хвилі. Зробити таку укладку ви зможете власними руками в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги стилістів і перукарів.
Інструкція
1
Використовуйте для холодної укладки гребінець і власні руки. Добре вимийте волосся, але не досушивайте їх до кінця. На чисті і вологе волосся нанесіть спеціальний гель для укладання. Потім візьміть гребінець з частими зубами і відступите від центрального проділу півтора сантиметра, щоб почати формувати першу хвилю .
2
Середній палець лівої руки помістіть туди, де ви плануєте створити вигин хвилі. Гребінцем, розміщеної перпендикулярно до голови, відступивши 1 см від середнього пальця, різко розчешіть пасмо в сторону від передбачуваного місця вигину.
3
Після цього укладіть гребінець плазом на волосся, а потім посуньте волосся з гребінця вказівним пальцем, намагаючись притискати їх при цьому до середнього пальця, щоб між вказівним і середнім пальцем у вас утворився «крон».
4
Продовжуйте розчісувати волосся в протилежному попередньому напрямку. Від першого крона, який перебував у вас між пальцями, відступите пару сантиметрів і ще раз відзначте місце вигину наступної хвилі середнім пальцем.
5
Ще раз різко посуньте гребінець в протилежну сторону, щоб утворити другий крон і почати нову хвилю . З'єднуйте хвилі на потилиці і ведіть їх від більшої і меншої сторони від проділу. Фіксуйте волосся зажимами, щоб в процесі укладки локони не зміщувалися один відносно одного.
6
Затискайте волосся акуратно, стежачи за тим, щоб на волоссі не утворилося заломів. Використовуючи затискачі, ретельно просушіть укладку і надіньте сітку для волосся. Роблячи холодні хвилі, стежте за тим, щоб розчісувати локони в правильному напрямку. Робіть таку укладку тільки на вологому волоссі, а гребінець сдвигайте тільки по верхньому шару волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v5K_qfRRtmw