Як розвивати спритність рук. тюнінг велосипеда своїми руками.

Незалежно від вашої сфери діяльності і ваших захоплень, спритність рук можна сміливо назвати необхідністю для будь-якої людини. Щодня ваші рук і і пальці піддаються певним навантаженням, і ви легко зможете впоратися з цими навантаженнями, а також більш легко і вільно виконувати повсякденні дії, якщо будете регулярно тренувати спритність рук. Які тренування можуть допомогти розвинути гнучкість і спритність ?
Інструкція
1
Спритність рук залежить від багатьох параметрів - вам необхідно тренувати і зміцнювати не тільки пальці, але і зап'ясті. Робіть вправи з легким напруженням м'язів, щоб відчувати ефект від вироблених дій.
2
Розробляючи зап'ясті, ви знижуєте ризик появи артритів і переломів. Встаньте в зручну позу і зімкніть долоні перед грудьми, не притискаючи при цьому ребра долонь до грудей. Навчіться також працювати зап'ястям окремо від інших м'язів рук і - для цього, сидячи за столом, покладіть на край столу рук у так, щоб кисть рук і звисала з його краю. Рухайте пензлем рук і так, щоб рук а залишалася нерухомою.
3
Регулярно стискати і розтискати кулаки, щоб розробляти і зміцнювати пальці. Згинайте пальці по черзі, керуючи імпульсами і рухами м'язів пальців. Спробуйте по черзі торкнутися кінчиком кожного пальця кінчика великого пальця, при цьому зберігаючи повну нерухомість великого пальця. Корисно покласти між пальцями олівець і прокатати його кілька разів у кожній рук е почергово.
4
Стискуйте в кулаках кульки для тенісу або пінг-понгу, перекочуйте в рук ах чотки, скляні або металеві кульки. Вони добре тренують спритність рук і розвивають пальці.
5
Для укріплення не тільки пальців, але і нігтів, притисніть на три хвилини кінчик великого пальця на правій рук е до кінчика нігтя безіменного пальця. На нігтьове ложе великого пальця покладіть вказівний палець. Стисніть кінчики безіменного і великого пальців на лівій рук е. Ця вправа, що бере початок у вченні йоги, дозволить вам зміцнити нігті, посилити їх зростання і підвищити життєвий тонус.
Важливим моментом підготовки дитини до школи є розвиток дрібної моторики рук. Більшість дітей починають їсти, малювати і освоювати навички письма правою рукою. Але практика показує, що часто дитина до моменту вступу до школи погано володіє навиком письма. Тому розвиток моторики і точних рухів правої руки дуже важливі для дітей дошкільного віку.
Вам знадобиться
  • - прописи;
  • - олівець;
  • - гра-шнурівка.
Інструкція
1
Прописи і всілякі штрихування відмінно готують руку малюка до процесу письма. Дитина не тільки вчиться малювати лінії, пунктири і фігури. Він також тренує руку і витривалість м'язів. Є різні види штриховок. Наприклад, купіть малюкові зошит «Малюємо по клітинках». Даний посібник допоможе вашій дитині опанувати навичками просторового орієнтування на аркуші паперу в клітку, навчить копіювати малюнки і фігурки по точкам. Штрихування випускаються за різними віковими категоріями. Найпростіші вчать малюка у формі гри проводити паралельні, горизонтальні та похилі лінії. Дитина буде малювати травку, стежки або голки у їжачка, навіть не підозрюючи, що так його готують до школи і письму. Використовуйте для малювання м'який олівець. Також стежте за правильною позою дитини і за правильним утримуванням олівця пальцями правої руки.
2
Відмінним помічником у розвитку моторики рук є шнурівки. За допомогою шнурівок можна розвивати не тільки руки, а й мислення, увагу і мова. Весела гра не дасть малюку нудьгувати і втомитися. Є величезна безліч шнурівок. Від простих (їжачок і грибочки), до складних - дидактичні ігри на зразок «Сад - город». В ній є поле городу і овочі, які необхідно посадити за допомогою шнурка. У другому варіанті на фруктове дерево потрібно повісити яблука і груші. Шнурівка виробляє точні диференційовані рухи пальців рук.
3
Пальчикові ігри та логоритмічних вправи також сприяють розвитку моторики рук. Можна розучити серію рухів і потім об'єднати це в один великий розповідь. Приклад таких ігор можна знайти в книзі Е. Косинова «Уроки Логопеда». Поступово розучуючи нескладні рухи, ваш малюк навчиться виконувати і утримувати різні пози пальців і рук, тим самим тренуючи м'язи рук. Все це допоможе надалі при листі. Рука не буде швидко втомлюватися, а точні рухи зроблять почерк малюка красивим.