Як утеплювати пінополістиролом. Какя піна не руйнує пенополистерол.

Утеплення, в тому числі і утеплення пінополістиролом , дозволяє знизити рівень втрат тепла. У нашій країні в більшості випадків, незалежно від того, з яких матеріалів побудований будинок, утеплення не може бути зайвим. Утеплення пінополістиролом - відмінне вкладення коштів. Саме цей вид утеплення окупається максимально швидко.
Вам знадобиться
  • Пінополістирол, клеюча суміш, саморізи, перфоратор, сітка малярська, піна монтажна, ніж, шпатель великий, шпатель маленький, фінішна шпаклівка.
Інструкція
1
На лист пінополістиролу з одного боку шпателем нанесіть тонкий шар клейкої суміші.
2
Прикрутите листи пінополістиролу до стіни за допомогою перфоратора і саморізів.
3
Якщо десь залишилися щілини, задуйте їх монтажною піною. Коли піна висохне, обріжте її надлишки.
4
Поверх пінопласту укладіть молярную сітку, і нанесіть перший шар фінішної шпаклівки.
5
Коли перший шар шпаклівки підсохне, наносите другий шар шпаклівки. Подальша обробка залежить від ваших смакових уподобань. Найпростіший варіант - пофарбувати утеплену стіну фарбою для фасадних робіт.
Зверніть увагу
Існує багато видів утеплення та видів утеплювача. Якщо ви зустрінете негативні відгуки про пінополістирол в Інтернеті, врахуйте, що такі чутки розпускають виробники інших утеплювачів. Насправді пінополістирол це один з найефективніших, екологічно безпечних, довговічних, дешевих і ефективних видів утеплення.
Корисна порада
Виконати утеплення самостійно по даній технології не професіоналові можна тільки в тому випадку, якщо мова йде про першому поверсі або одноповерховому приватному будинку.