Як встановити пластикові двері. телевізор до домашнього кінотеатру.

Незважаючи на те, що сьогодні більшість постачальників вхідних і міжкімнатних дверей пропонують вигідні умови установки, знаходиться багато охочих встановити двері самостійно. Зазвичай це стосується бюджетних моделей дверей. І пластикові двері не виняток. Розглянемо основні етапи самостійної установки пластикових дверей.
Вам знадобиться
  • Двері, коробка, поріг, дерев'яний блок, обрізки для клинів, цвяхи, молоток, дриль, шурупи і дюбелі, одна монтажна піна і герметик.
Інструкція
1
Вбийте в коробку отвору кілька цвяхів, але не до кінця. Необхідно забезпечити можливість оперти на ці цвяхи тильну сторону двері в процесі підгонки. Забивши цвяхи, починайте вставляти двері на місце. Щоб вирівняти двері за рівнем, можна вбити кілька клинів між коробкою отвору і рамою дверного блоку. Постарайтеся не забивати клини занадто сильно, щоб не відбулося деформації рами.
2
Починайте з тих кріплень, які йдуть по стороні з петлями. Якщо ваша двері кріпиться до кам'яної кладки, то можете свердлити прямо в стіну через коробку. Вставивши дюбеля, вбивайте їх за допомогою молотка. Загортаючи шурупи, робіть це не надто сильно. Знову ж, щоб уникнути деформації коробки.
3
Перевіривши, наскільки рівна виходить двері , починайте роботу з притвором. Робіть кріплення також, як і з попередньої сторони. Робіть кріплення поступово, регулярно перевіряючи, чи рівно ви встановлюєте двері . Якщо коробка має поріг, можна додати через нього ще парочку кріплень. Верхній брусок не потребує кріпленні.
4
Якщо ви використовували клини, то потрібно відпиляти стирчать кінці. Іноді залишаються невеликі зазори між коробкою і стіною. Закладіть такі зазори за допомогою монтажної піни. А коли піна висохне, акуратно видаліть її надлишки.
Зверніть увагу
Якщо в комплекті, який ви купили, немає порогу, то його облаштування потрібно провести заздалегідь.
Корисна порада
Найчастіше пластикові двері продають повністю укомплектованими, з усією необхідною фурнітурою. Ваше завдання тільки провести установку доводчика. Обов'язково використовуйте герметик для захисту від вологи.