Як встановити лаги.

Пристрій чорнового статі по лагам являє собою відмінну альтернативу стягуванні. Завдяки сучасним матеріалам, дана технологія отримала нове життя. Використання лаг скорочує термін робіт і підвищує рівень звукоізоляції. Також пристрій лаг дозволяє знизити витрати на матеріали.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні лаги, зроблені з дощок одного калібру, грунтовка, пісок або шлак, антисептик, пластикові болти стійки.
Інструкція
1
Необхідно очистити і прогрунтувати поверхню, на яку ви збираєтеся укладати лаги .
2
Створіть звукоізоляційний шар з шлаку або з піску. На цей шар і будуть укладатися лаги .
3
Обробіть лаги антисептиком. Після цього можна починати установку. Лаги встановлюються так, щоб вони були паралельні вікна. Відстань між осями сусідніх лаг не повинно перевищувати 60 сантиметрів. В першу чергу укладають маякові лаги .
4
Між лагами і стінами, а також між лагами і Перестенко зазор повинен бути не більше 5 сантиметрів. Перевірте горизонтальність лаг за допомогою рівня.
5
Коли рівень маякових лаг перевірений, можна починати укладати лаги проміжні. Крок проміжних лаг повинен становити від 40 до 50 сантиметрів.
6
Вирівнюйте лаги за допомогою обертання навколо своєї осі болтів-стійок. Зріжте надлишки болтів. Паркет можна укладати прямо на лаги . Решта види чистового статі можна укладати на прикручену до лагів фанеру. Кріпиться фанера за допомогою саморізів.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб верхня площина лаг розташовувалася нижче планованого рівня чистового статі. Нижче строго на товщину перекриття, яким може служити, наприклад, паркетна дошка. Ні в якому разі не можна підкладати під лаги дерев'яні клини.
Корисна порада
В якості опори для лаг можна використовувати балки перекриття. Короткі проміжні лаги можна стикувати між собою. Але довжина тих лаг, які ви стикуете між собою, ні в якому разі не повинна бути менше 1 метра.