Як встановити конвектор.

Сучасні конвектори пропонуються на ринку в широкому асортименті. Вони можуть бути самостійно змонтовані і встановлені покупцем. Крім того, такий конвектор можна перевозити і в міру необхідності використовувати і в квартирі, і на дачі. Його можна повісити на стіну або встановити на спеціальні ніжки. У кожному разі, перед установкою уважно прочитайте інструкцію. Дотримуйтесь рекомендації виробника.
Вам знадобиться
  • конвектор, спеціальні ніжки, кронштейни, заводський комплект для монтажу
Інструкція
1
Оберіть місце для установки конвектора. Пам'ятайте, що конвектор не можна встановлювати в нішах, не можна накривати або навіть заступати. Необхідно забезпечити вільний доступ повітря. Інакше ви не отримаєте ефективної тепловіддачі. Без циркуляції повітря вона просто неможлива.
2
Встановлювати конвектор можна тільки горизонтально. Найкраще місце для конвектора - під вікном. Вибравши місце, просвердлите в стіні два отвори. У ці отвори угвинтите саморізи з комплекту.
3
Використовуючи кронштейни, повісьте конвектор. Після цього можна включати прилад у розетку.
4
Для того щоб отримати потрібне значення тепловіддачі, потрібно дотримуватися певних відстані. Від стіни конвектор повинен бути видалений як мінімум на 20 сантиметрів, а від підлоги - на 1 метр.
Зверніть увагу
Між конвектором і підлогою обов'язково має бути відстань. Ставити конвектор прямо на підлогу не можна, інакше спрацюють запобіжники. Також конвектор може просто зламатися, якщо його встановити на підлогу.