Як зробити рампу для фингерборда.

Все більше сучасних підлітків, а також дорослих людей, починають захоплюватися фінгербординг, вивчаючи техніку виконання найрізноманітніших трюків за допомогою мініатюрної дошки і власних пальців. Однак для більшості трюків вам буде недостатньо одного лише фингерборда - багато трюки виконуються на спеціальній рампі, яку можна придбати в магазині за великі гроші, а можна виготовити власними руками.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні бруски,
  • - лист ДВП,
  • - меблеві куточки,
  • - саморізи,
  • - шуруповерт,
  • - мотузка,
  • - циліндрична банку,
  • - важкий предмет для просушки рампи.
Інструкція
1
З ДВП випиляєте прямокутник потрібного розміру, а потім помістіть прямокутник на кілька хвилин в окріп. Коли ДВП повністю намокне, починайте обережно загинати вирізаний аркуш навколо трилітрової скляної банки. Загинайте спочатку один кінець листа, а потім другий, поки не отримаєте кут загину приблизно в 90 градусів.
2
Щільно перев'яжіть майбутню рампу мотузкою, витягніть банку, і, не розв'язуючи мотузку, яка фіксує заготовку в потрібному положенні, встановіть рампу сушитися на рівну поверхню, краями вниз . На верхній край рампи покладіть важкий предмет.
3
Просушуйте рампу протягом дванадцяти годин. Поки вона сохне, заготуйте опори, на яких вона буде триматися. Для цього виточите чотири однакових дерев'яних бруска, попередньо вимірявши довжину і висоту рампи. Робіть висоту брусків на 0,5 см нижче готових замірів, щоб злегка натягнути готову рампу.
4
Виготовивши опори, переходите до виготовлення майданчиків для с'езжанія в рампу. Для цього випиляєте з ДВП дві пластинки, довжиною рівні 10 см, а шириною рівні ширині вашої рампи. Для кріплення майданчиків з нижньої сторони випиляєте дерев'яні бруски.
5
Після того, як полотно для рампи висохне, прибийте його до опор, вкручуючи саморізи зверху. Потім по краях рампи прибийте бруски, які утримують майданчики для с'езжанія, і нарешті, зміцните майданчика на рампі. За допомогою наждачного паперу зашліфуйте грані рампи, відполіруйте її, покрийте лаком чи фарбою.