Як повернути енергію.

Постійна втома накопичується, енергія била ключем раптом кудись зникати і змінюється апатією. Ці тривожні симптоми свідчать про перевтому організму, тому варто сповільнити біг і відновити енергію , яка вичерпалася. Якщо ви не займетеся своїм здоров'ям, все може закінчитися вельми плачевно на лікарняному ліжку.
Інструкція
1
Найголовніше, що потрібно зробити - виспатися, притому не 6 годин, а стільки, скільки потребує організм. Перед сном прийміть легке заспокійливий засіб на рослинній основі. Якщо вам лікар раніше виписував снодійні препарати, можете прийняти їх, але дотримуйтеся дозування.
2
Якщо спите ви нормально, але відчуваєте млявість, приймайте контрастний душ вранці. Чим сильніше перепади температури, тим краще збадьориться ваш організм. Але людям з серцево-судинними хворобами такий екстрим протипоказаний. Не можна приймати контрастний душ у вечірній час доби, ви просто не зможете заснути.
3
Можна вивести організм зі сну фізичними вправами. Кров починає краще циркулювати і збагачувати клітини і тканини необхідною порцією кисню. Ви робіть пробіжки по вулиці протягом 5-10 хвилин або робіть комплексну зарядку вдома або в тренажерному залі.
4
Приймайте препарати з кофеїном або іншими збудливими нервову систему засобами, їх зараз дуже багато продається в аптеках. Купіть звичайний комплекс вітамін збагачений женьшенем або елеутерококом. Також можете випивати кілька баночок коктейлів з гуараной або женьшенем. Але пам'ятайте, що через кілька годин дія припиняється, а занепад сил знову наздоганяє.
5
Зверніться до лікарні і поясніть симптоми, які вас турбують. Повернути енергію не завжди просто, а часом проблема ховається зовсім іншому. Деякі захворювання викликають втому, апатію і депресію. Вилікувати це зможе тільки лікар, так як купити багато препаратів самостійно не вийде, тим більше ті, що діють на нервову систему.