Як укласти драбинку.

При будівництві різних елементів будівлі дуже важливо дотримуватися правил побудови тих чи інших конструкцій, щоб забезпечити їх міцність, жорсткість і надійність. В сучасних будинках господарі нерідко хочуть встановити сходи. Для того щоб сходи надалі радувала вас своєю якістю і своєю довговічністю, необхідно дотримуватися ряду правил, щоб побудувати конструкцію з правильною геометрією.
Інструкція
1
Основа для сходів заливається з бетону. При заливанні сходів звернете увагу на те, щоб її щаблі були однакової висоти і ширини, з рівними кутами і площинами. Проте, будь-які поверхні вам доведеться вирівнювати під подальшу обробку. Тому обробку сходи завжди починайте з вирівнювання площини ступенів, приділяючи чимало уваги її точною розмітці за допомогою лазерного рівня.
2
Сходинки повинні вийти ідеально горизонтальними. Для розмітки ступенів лазером за профілем, закріпіть профіль на стіні, а на профілі зміцните лазерний рівень. Висота профілю повинна бути достатньою для того щоб рухати рівень від найнижчої щаблі до самої верхньої.
3
Промерьте висоту сходів від підлоги до краю останнього ступеня, вимірюючи висоту за найвищими точкам площин. Встановіть лазер на потрібній висоті і визначте найбільш виступаючу точку на підлозі. На профілі зробіть відповідну позначку. На висоті верхнього майданчика також знайдіть верхню точку і зробіть ще одну мітку.
4
Отримане відстань поділіть на кількість ступенів сходів, щоб отримати висоту кожного ступеня. На кожному ступені знайдіть високу точку і намітьте її на профілі. Виходячи з отриманих даних, перерахуйте висоти ступенів в їх фактичному розташуванні, так як більшість сходів заливаються без дотримання рівних висот кожного ступеня. Сходинку з найбільшим відхиленням по висоті використовуйте як основи для побудови геометрії решті сходів.
5
За створеним мітках прикрутите до східців опалубку, щоб доливати на них стяжку, домагаючись потрібної висоти. Як матеріал для опалубки використовуйте фанеру або гіпсокартон. Опалубку встановлюйте також по площині лазера.
6
Якщо ви будете укладати на драбину плитку, зробіть тонку стяжку з плиткового клею, розрівнюючи його шпателем і домагаючись ідеально рівній поверхні. Після того, як всі щаблі вийдуть однаковими і рівними, починайте фінальну обробку, укладаючи на них плитку.