Як зібрати карниз. Як зібрати гардину стельову.

Жоден будинок не буде виглядати затишно і красиво без штор і гардин. Для установки гардин на вікнах використовуються спеціальні карнизи , стиль і зовнішній вигляд яких вибирає господар будинку. Зібрати і змонтувати стельовий карниз досить просто, і це зможе зробити будь-яка людина, маючи під рукою звичайні інструменти - рулетку, олівець, дриль зі свердлами, а також ножівку, молоток і викрутку.
Інструкція
1
Залежно від того, скільки рядів штор ви плануєте повісити, підготуйте однорядний, дворядний або трьохрядовий карниз. Виміряйте довжину карниза по стіні над вікном, а також виміряйте відстань між карнизом і стіною.
2
На стелі намітьте лінію, по якій ви будете встановлювати карниз. На лінію прикладіть заздалегідь заготовлену шину. Прикладаючи олівець до отворів для кріплення, намітьте точки, в яких карниз буде кріпитися до стелі.
3
Для кріплення карниза використовуйте свердла різних діаметрів - якщо карниз однорядний, достатньо свердла діаметром 5 мм. Для дворядних і трьохрядний карнизів використовуйте свердло 7 мм, а також заготуйте заздалегідь отвори завглибшки 40-50 мм.
4
Якщо ви використовуєте поворотні закінчення, пристикують їх до шини карниза, а потім встановіть на шину заглушки. На торці шини встановіть декоративну стрічку, а потім на кожному кінці шини встановіть гачки для штор з бегунками. На десять сантиметрів шини встановлюйте один гачок.
5
Після того як весь карниз буде зібраний на підлозі, закріпіть його на стелі, вкручуючи в підготовлені отвори шурупи з дюбелями. Щільно закрутіть шурупи за допомогою шуруповерта, а потім повісьте штори, тюль або ламбрекен, закріплюючи їх на спеціальних гачках.
6
Якщо ви хочете продовжити карниз на іншу стіну, продовжите конструкцію карниза, використовуючи поворотні закінчення і сполучні елементи для нових шин. Подібним чином ви легко зберете карниз будь-якої довжини і форми.