Як зробити красиві штори.

Всі ми прагнемо зробити свій будинок самим затишним і красивим. Як приємно деколи вносити нотки різноманітності в уже усталений стиль будинку або квартири. Зробити це можна різними способами. Можна переставити меблі, можна оновити оббивку м'яких меблів, а можна повісити нові штори . Тим, хто зупинив свій вибір на шторах, слід врахувати кілька важливих моментів.
Інструкція
1
Для початку задумайтеся, що нового ви хочете внести в інтер'єр з їх допомогою. Від цього буде залежати вибір тканини - малюнка і фактури для майбутніх штор.
2
Якщо ви хочете візуально додати приміщенню простору, вибирайте однотонні і легкі тканини. Якщо кімнаті не вистачає затишку, підійдуть тканини з набивним малюнком. Квітковий малюнок додасть романтики, абстрактний - внесе модний штрих в інтер'єр. Цікаві ідеї по комбінуванню різних кольорів і фактур можна знайти на спеціалізованих сайтах в інтернеті або в журналах по дизайну інтер'єру.
3
Вибравши тканину і модель, визначте, яке її кількість вам буде потрібно на виготовлення нових штор. Якщо ви задумали зробити просту тіньову штору, тканини вам знадобиться в 1,5 рази більше, ніж довжина наявного у вас карниза. Якщо ж модель штори має додаткові елементи, наприклад ламбрекени, керуйтеся відповідної схемою крою.
4
Перед тим як приступити до пошиття штор, рекомендується випрати і попрасувати куплену тканину, т.к. деякий матеріал має властивість після першого прання давати усадку. Безпосереднє керівництво до пошиття штор також можна знайти в інтернеті або різних журналах. Як правило, воно додається до моделі і викрійці. Якщо ж у вас немає часу або можливості шити штори самостійно, можна звернутися в спеціалізовані ательє. Керуючись вашими побажаннями, фахівці зроблять для вас гарні штори .
5
Зробити красиві штори - один із цікавих і доступних способів внести різноманітність в звичний вигляд вашого житла, освіжити приївся інтер'єр і задати настрій для подальших переробок.