Як зробити пілон. зробити пілон будинку.

Якщо у вас є садова ділянка, вас, безсумнівно, повинні цікавити способи прикраси присадибної ділянки - і одним з найпопулярніших методів декорування ділянки є установка садової решітки. Така решітка виглядає красиво і акуратно, вона робить простір вашого саду більш доглянутим і яскравим. Ви можете надалі висадити під гратами ліани або плющ, який буде обвиватися навколо дерев'яного каркаса.
Інструкція
1
Для установки решітки вам буде потрібно дев'ять ґратчастих панелей з потрібним малюнком, а також дві панелі з іншим типом малюнка, дванадцять металевих кронштейнів, дванадцять металевих плоских пластин, а також дюбелі, водоемульсійна фарба в пульверизаторі, і кілька світильників для прикраси огорожі .
2
В сухий і безвітряний день підготуйте всі матеріали для решітки для фарбування, і потім акуратно окрасьте їх з пульверизатора, домагаючись рівного і красивого відтінку. Для фарбування решіток розведіть вододисперсійних фарбу водою на третину.
3
Щоб не забруднити фарбою простір навколо фарбується решітки, підкладіть під неї поліетиленову плівку. Для зручності притулите решітку до стіни. Протягом п'ятнадцяти хвилин просушуйте кожну пофарбовану решітку.
4
Очистіть пульверизатор, заливши в нього теплу воду і прогнавши струмінь води через отвір пульверізатора.Свінтіте з решіток пілон , з'єднавши панелі розміром в 30 см, щоб отримати прямокутний тристулковий ящик. Для з'єднання кутів конструкції використовуйте металеві кронштейни.
5
До задньої стороні пілон ов прикрутите плоскі металеві пластини і зміцните їх на стіні. Перевірте, наскільки рівно встановлені пілон и. Пригвинтите решітки до стіни, попередньо просвердливши отвори і вставивши в них дюбелі.
6
Прикрасьте пілон и, встановивши на них підсвітку з низьковольтних світильників, які необхідно пригвинтити до основи решіток.