Як врятуватися від холоду.

Деякі люди при найменшому зниженні температури повітря починають мерзнути, інші, навпаки, навіть в мінус 40 почуваються комфортно. Організми у всіх різні, а відповідно і реакція на холод теж. Щоб врятуватися від морозу і не захворіти, потрібно звернути увагу на деякі причини і по можливості захистити себе від них.
Інструкція
1
Те, що потрібно тепло одягатися - не секрет. Намагайтеся носити тільки натуральні тканини в зимову пору року, синтетичні розпалюються і не зберігають тепло. Особливу увагу приділіть ногам, якщо вони замерзнуть, то великий шанс захворіти. Носіть вільну і зручне взуття, не забувайте і про шкарпетки, бажано з овечої або собачої шерсті.
2
Перед виходом на вулицю виспівує чашку гарячої кави або чаю. Не вживайте спиртне, воно насправді зігріває максимум, ніж склянку чаю. Намагайтеся їсти гарячу рідку їжу, особливо коли за вікном мінусова температура.
3
Якщо ви постійно Мерзни, зважте і визначте, в нормі вагу чи ні. При недобір ваги людини постійно морозить, а влітку, коли всім душно і спекотно, йому комфортно. Недолік у вазі потрібно набирати, особливо перед настанням холодів. Починайте посилено харчуватися з середини жовтня, але стежте, щоб не погладшати понад норму.
4
Ведіть активний спосіб життя, особливо тоді, коли на вулиці холодно, а думки тільки про затишному дивані. Кров застоюється, організм впадає в сплячку, а через це ви відчуваєте явний дискомфорт при виході з теплого приміщення. Якщо є можливість, ходіть в спортзал щодня, ну або хоча б два рази на тиждень.
5
Також причиною постійного відчуття холоду можуть бути різні захворювання, у тому числі і глисти. Сходіть в лікарню і здайте загальний аналіз крові, сечі і аналізи для виявлення паразитів в кишечнику. Якщо результати все в нормі, значить, вам доведеться змиритися з постійним ознобом і намагатися одягатися тепліше.