Як відстежити посилку на пошті. відстежити посилку Пошти Росії.

Щодня поштою відправляються мільйони листів, журналів, бандеролей і посилок. В цьому потоці легко загубитися. Особливо шкода, коли несподівано губляться посилки. Але техніка вдосконалюється, і тепер проконтролювати доставку посилки або бандеролі стало набагато легше.
Вам знадобиться
  • - касовий чек
Інструкція
1
Кожному поштового відправлення з оголошеною цінністю або замовленому листу присвоюється унікальний ідентифікатор. Посилка йде від одного поштового відділення до іншого, і шлях її слідування заноситься в єдину систему контролю та обліку. Це дозволяє відстежити будь-яку посилку через інтернет.На сайті пошти Росії існує спеціальний розділ "Відстеження поштових відправлень", який призначений для відстеження не тільки російських, а й міжнародних посилок.
2
На веб-сторінці розташовано спеціальне вікно пошуку, в яке вводиться поштовий ідентифікатор, що складається з 14 цифр. Цю цифру можна побачити на поштовому касовому чеку одразу під написом "Квитанція № ...". Ідентифікатор вводиться без пробілів та інших символів. Якщо він введений вірно, то з'явиться таблиця, в якій зазначається слідування посилки від місця відправлення до місця отримання адресатом. З таблиці можна дізнатися, в який час і в якій сортувальний центр посилка надійшла, на якій стадії обробки вона знаходиться.
3
З таким сервісом з'явилася впевненість у тому, що посилка не загубиться на просторах Росії і досягне пункту призначення. Особливо це важливо тим, хто купує товари з передоплатою через інтернет-магазини. Отримавши від продавця ідентифікатор посилки, кожен покупець отримує підтвердження того, що йому дійсно відправлений замовлений товар.