Як відновити чорний колір.

Поступово чорні речі втрачають свій первинний колір і яскравість, стають бляклими і несвіжими на вигляд. Проблема криється в неправильному пранні речей при високих температурах води. Повернути первісний колір одязі можна, шкода не завжди це виходить. Але не варто сподіватися, що повернувши колір , він затримається надовго без відповідного догляду.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відновити колір - рідкий порошок для чорних речей. Але, якщо одяг сильно вилиняла, у вас нічого не вийде. Рідкий порошок зі спеціальним складом допоможе тільки трохи поблекнувшім речам трохи освіжитися, коли поверхню тільки скататися. Уже з третього разу ви помітите позитивний результат, але прати потрібно не більш ніж при 40 градусах, а бажано при 30.
2
Ви можете скористатися і тютюновим відваром, але варто зауважити, що запах буде не дуже приємним. Закип'ятіть літр води і додайте в неї 15 г тютюну. Протріть виріб отриманим відваром губкою. Після чого нехай річ трохи провітриться на свіжому повітрі. Цей варіант більше підходить для обробки верхніх речей.
3
Якщо нічого не допомагає, на жаль, інших варіантів немає, як забарвити річ спеціальною фарбою. Купити її не важко, прогуляйтеся по господарським магазинам і попитайте у продавців. Якщо фарбу ви все-таки знайдете, пофарбуйте річ у відповідність до рекомендацій на упаковці. Якщо пошук не увінчався успіхом, зверніться в хімчистку, вам забарвлять річ.
Корисна порада
Щоб зберегти первинний колір, періть речі на низьких температурах спеціальним порошком для кольорової або темної одягу.
Чорні речі втрачають свій колір досить швидко, особливо це відбувається з неякісними виробами. Якщо ви хочете повернути первісний вигляд темним речам, то це можна зробити всього декількома способами. Тому краще доглядайте за одягом, поки вона ще не втратила колір, адже відновити його не так просто.
Інструкція
1
Якщо ваші речі лише злегка зблякли, купіть спеціальний порошок для темних тканин. Періть одяг на низькій температурі з використанням придбаного миючого засобу. Поступово колір стане більш насиченим. Але порошок не завжди допомагає відновити речі, адже він не містить барвників, тому не покладайте на нього великі надії.
2
Купіть фарбу для тканин. Уважно вивчіть інструкцію, після чого приступайте до фарбування речей в чорний колір. Не забудьте по завершенню процедури обполоснути одяг в слабкому розчині оцту або скористайтеся спеціальним закріплювачем кольору. Але після забарвлення на шкірі можуть залишатися темні сліди. Купуйте тільки якісний барвник - це допоможе уникнути настільки неприємного явища.
3
Поперіть вицвілу річ з будь-якої нової, яка линяє. Помістіть їх в машинку, включите прання, а потім зупиніть. Нехай вони трохи полежать, так ви досягнете рівного фарбування тканини, в іншому випадку можуть утворитися плями.
4
В деяких випадках речі блякнуть через погану води. Візьміть фільтровану або дистильовану воду, налийте її у відро і додайте небагато рідкого порошку, солі і столову ложку соди. Прокип'ятіть виріб на повільному вогні, після чого виперіть. Якщо в волокна тканини забилася накип, то цей спосіб повинен допомогти вирішити проблему з кольором.
5
Якщо нічого не допомогло, то віднесіть виріб в хімчистку. Вам його забарвлять спеціальним барвником, який не тільки надовго залишиться на тканині, але і не буде залишати слідів на шкірі.
Зверніть увагу
Стирайте темні речі тільки порошком для кольорових або чорних речей, тоді й вицвітати вони будуть менше. Порошок з відбілюючим ефектом може зіпсувати темну річ буквально за одне прання. А ті вироби, що вам особливо дорогі, періть окремо від інших.