Як упорядкувати дачну ділянку. дизайн благоустроєного дачної ділянки з будиночком на 3 сотках.

Благо пішли в минуле часи, коли дача була лише місцем для вирощування плодоовочевих культур і представляла собою поснований грядками клаптик землі в п'ять соток з покосившимся будиночком для інвентарю. Сучасний дачний ділянку для багатьох - це упорядковане красиве місце для відпочинку. Ваша безмежна фантазія і широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів укупі здатні створити диво, перетворивши фазенду в райський куточок, предмет вашої гордості і захоплення оточуючих.
Інструкція
1
Намалюйте план вашого майбутнього «дітища». Приділіть особливу увагу проектуванню системи доріжок і стежок, які для естетики і зручності зміцните плоским каменем, посипте дрібним щебенем або викладіть тротуарною плиткою. В цьому випадку вони не будуть розкисати в негоду, будуть зручними і доглянутими.
2
Створіть невеликий декоративний водойму - басейн або ставок, Викладіть його по периметру великим каменем-голяка і заселите дрібною рибкою (вона прекрасно впорається з проблемою стрімкого цвітіння стоячої води). І при можливості посадите по берегах вологолюбні рослини, вони будуть зменшувати випаровування з поверхні водойми. Присутність водойми пом'якшує і зволожує мікроклімат вашої ділянки.
3
Приділіть особливу увагу розробці зони відпочинку. Це може бути красива альтанка, обплетена в'юном або диким виноградом. В її тіні буде приємно зібратися родиною для обіду, чаювання або сімейного свята. Поблизу від альтанки для зручності спорудіть мангал або барбекю і поставте шезлонги для засмаги, дачні крісла і гойдалки для маленьких дачників. Для малюків спорудіть дерев'яну пісочницю з навісом від сонця. Або придбайте готову пластикову пісочницю, що має спеціальну кришку, що закриває пісок від тварин. Дотримуйтеся одного стилю ваших дизайнерських знахідок.
4
Прикрасьте свою дачу квітами і квітковим композиціями. Особливо сучасні ландшафтні композиції, що поєднують в собі жорсткість архітектурних елементів з каменю та ніжність живих квітів і земних насаджень. Врахуйте, головне розмістити квіти так, щоб вони з травня по вересень передавали один одному естафету яскравого цвітіння. По периметру вашої фазенди насадите декоративні чагарники або плодово-ягідні культури. При виборі сортів рослин обов'язково врахуйте кліматичні особливості вашої зони.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zzZwmYsprTU
Для багатьох людей дача являє собою своєрідну віддушину, що дозволяє відпочити від суєти міського життя і насолодитися природою. Тому велике значення має благоустрій не тільки самої дачі, а й прилеглого до неї ландшафту. Існує безліч способів надати дачній ділянці індивідуальний і привабливий вигляд. Вибір залежить від ваших можливостей, багатства фантазії і смакових уподобань.
Інструкція
1
Продумайте пристрій на дачній ділянці клумб і квітників. Це найпростіші декоративні елементи, здатні, проте, добре прикрасити ландшафт. Не менш гідним доповненням до квітника можуть стати альпійська гірка або альпінарій - кам'янистий сад, створений з відібраних і ретельно укладених каменів, що поєднуються з хвойними рослинами або навіть скромними лісовими квітами.
2
Якщо є така можливість, використовуйте для вираження індивідуальності дачної ділянки воду. Фонтани, водоспади та водойми здатні залучити набагато більшу увагу відвідувачів, ніж звичайна квіткова клумба. Елементи, які використовують воду, володіють притягальною силою; біля води ми, як правило, відчуваємо умиротворення і спокій.
3
Втім, вода не обов'язково повинна бити з екзотичного фонтанчика. Будучи щасливим володарем проходить через ділянку струмка, спробуйте спорудити штучну заплаву або ставок, здатні також перетворити зовнішній вигляд самого непривабливого ділянки. Іноді власники дачі ламають голову над тим, як осушити заболочені місця. В деяких випадках таку напасть можна звернути на користь, використавши нескладні дренажні системи для формування на заболоченому ділянці ставка.
4
Продумайте споруда на дачній ділянці малих архітектурних форм - альтанки, критої алеї, витонченої садових меблів. Використання цих елементів благоустрою додасть території самобутність і затишок. Такі місця можуть стати не тільки центром приємного дружнього спілкування, а й джерелом творчого натхнення, якщо ваші інтереси пов'язані з літературною діяльністю або малюванням.
5
Якщо ви хочете підсилити неповторність ландшафту, сміливо використовуйте в його оформленні вази або вазони, скульптури з кераміки, бронзи або дерева, орнаментальні вставки. Головне тут - дотримати почуття міри, щоб велика кількість штучних, нехай і високохудожніх, елементів оформлення Герасимчука переважати над природним оформленням вашого самобутнього природного куточка.