Як збільшити щетину. Збільшення росту волосся на обличчі.

Для деяких молодих людей питання "як збільшити щетину" є наріжним каменем. Багато тінейджери мріють скоріше стати справжнім чоловіком і здобути супутні цьому ознаки, одним з яких є густа щетина. Стимулювати ріст волосся на обличчі можна кількома способами, однак необхідно розуміти, що основна причина тут криється в іншому. Густа рослинність на обличчі людини в основному залежить від його спадковості і генетичної схильності.
Вам знадобиться
  • Масло з червоним перцем, реп'яхову олію, продукти, багаті мікроелементами.
Інструкція
1
Збільшення росту щетини в чому залежить від інтенсивності кровообігу. При прискореному кровообігу збільшується приплив поживних речовин, що сприяють росту волосся на обличчі. Робіть маски на обличчя, що складаються з масла з червоним перцем, що підсилює кровообіг. Також досить ефективним вважається використання поживних масок. Купіть в аптеці реп'яхову олію і перед сном наносите його масажними рухами на ті ділянки обличчя, де хочете прискорити ріст щетини.
2
Ріст волосся на обличчі також залежить від рівня тестостерону в організмі людини. Займіться всерйоз яким-небудь видом спорту, який передбачає великі фізичні навантаження. Приміром, почніть відвідувати тренажерний спортзал. Справа в тому, що це досить ефективний метод збільшення зростання щетини, так як ваш організм буде при цьому намагатися поповнити запаси гормонів, необхідних для стимуляції росту волосся. Намагайтеся вести активний спосіб життя.
3
Важливо дотримуватися правильну дієту. Всім відомо, що для повноцінного росту волосся необхідні різні мікроелементи: цинк, кальцій, хром, магній, калій, кремній, йод і бета-каротин. Для збільшення щетини використовуйте в своєму щоденному раціоні свіжі овочі і фрукти, сири, сир, горіхи та бобові культури, геркулес. Від правильного харчування поліпшується загальний гормональний стан організму, яке безпосередньо сприяє зростанню щетини.
Зверніть увагу
Існує досить поширена думка, що збільшити зростання щетини допомагає часте гоління. Це помилкова думка. Справа в тому, що після гоління дійсно на короткий час підвищується активність волосяних цибулин, але тільки на час ... Надалі цей процес сповільнюється і все повертається на круги своя. Не радимо вам також приймати гормональні препарати, які можуть викликати безліч побічних ефектів.
Корисна порада
На жаль, науково обґрунтованих методів збільшити зростання щетини не існує. Радимо молодим людям просто почекати. Цілком ймовірно, що через півроку або рік зміниться ваш гормональний цикл, і тоді зростання бороди помітно посилиться природним шляхом.