Як прибрати стінку.

Часто ми заради збільшення простору в кімнаті вдаємося до того, щоб прибрати або «відсунути» стени.Прежде ніж це робити, переконайтеся, що подібна перепланування не вимагає спеціальних дозволів та отримання висновків про те, що в ході робіт можуть постраждати несучі конструкції будівлі (особливо, якщо ви живете в панельному будинку).
Інструкція
1
Переконайтеся, що стіни не несущіе.Еслі буде необхідно отримати дозвіл на перепланування, то перш отримаєте его.Прі демонтажі стіни між лоджією і залом, насамперед, утеплите лоджію, оскільки тепер ваш зал, вітальня будуть стикатися з вікном, які виходять на вулицю, і є ризик, що існуючої системи обігріву буде вже не достатньо.
2
Вирішіть, яким чином краще монтувати батареї опалення, щоб вони могли досить опалювати приміщення. Встановіть хороші стеклопакети.Утепліте лоджію, потім приберіть вікно і двері. Зробіть обробку.
3
Тільки після цього зносити розділяє стену.Еслі стіна гіпсокартонна, дерев'яна тощо, видаліть її самостійно за допомогою простих інструментів, які є в побуті у кожного. Іноді достатньо буває лише молотка.
4
Якщо ж стіна бетонна, то використовуйте перфоратор. Якщо ж його у вас немає, або ви не володієте знаннями щодо його використання, викличте фахівців.
5
Розділіть стіну на квадрати (оптимально 6-8 шт.) І зробіть наскрізні отвори в крайніх верхніх квадратах по їх періметру.Видолбіте бетон з підготовлених квадратів. Арматури не зрізайте.
6
Тепер виконайте ту ж операцію з бічними квадратами в напрямку зверху вниз. Будьте обережні - стіна втратила міцність! Після того, як бетон прибраний, зріжте арматуру і при необхідності зміцните несучу конструкцію.