Як виховати дитину в сім'ї.

Є кілька типів виховання дітей в родині . Найчастіше батьки виховують своїх дітей в такому ж стилі, в якому виховували і їх самих. Від того, який стиль виховання виберуть батьки, залежить і майбутнє дитини, і відносини між подорослішали дітьми та їх літніми батьками.
Інструкція
1
Щоб дитина виросла щасливою, дитячі психологи рекомендують уникати двох крайніх методів виховання - авторитарного стилю і попустительского стилю виховання.
2
Не слід диктувати дитині кожен крок, позбавляючи будь свободи і самовираження.
3
Чи не дозволяйте дитині надто багато, це породжує не тільки розпещеність, але і ризик для здоров'я дитини, адже у нього ще недостатньо досвіду, щоб оцінити ступінь своїх можливостей.
4
Дитина може запам'ятати не дуже багато заборон (а саме, стільки, скільки йому років, плюс один; тобто чотирирічна дитина добре запам'ятає тільки п'ять Зарета), тому замість заборон краще використовувати метод альтернативи.
5
Батьки, які бажають виховати щасливого і повноцінного дитини, повинні вибрати стиль виховання, заснований на терпінні і любові.
6
Відмовтеся від тілесних покарань. Щоб зрозуміти, що це не спосіб вирішення проблем, зайдіть, наприклад, на сайт я-родітель.ру.
7
не наказував дитині, а домовляйтеся з ним. Ввічливо просите виконати ваші прохання.
8
Вводите обмеження. Але вони повинні діяти щодня. А не так, щоб сьогодні можна, а завтра не можна. При цьому обмежень повинні бути стільки, скільки дитина може запам'ятати. В середньому це кількість дорівнює віку дитини + 1. Наприклад, якщо дитині 4 роки, він може запам'ятати 5 обмежень.
9
Кожен день говорите дитині, що любите його, як мінімум п'ять разів. Стільки ж разів обіймайте і цілуйте.
10
Знаходьте можливість, щоб кожен день присвячувати свій час тільки дитині. Якщо у вас майже весь час займає робота, устигайте хоча б до прочитання казки на ніч. І обов'язково компенсуйте це спілкування у вихідні.
11
Вчіть дитини радіти життю, розвивайте в ньому почуття гумору, частіше говорите про те, що таке щастя, кожен вечір згадуйте, що чудесного приніс минулий день. Ці вміння набагато важливіше, ніж читання і рахунок. Цьому навчать і в школі. Але якщо дитини в родині не навчать радіти в житті, потім придбати це вміння буде дуже складно.