Як використовувати маркетинг.

Перш, ніж відкривати нове підприємство, починати виробництво або займатися приватним бізнесом, слід провести маркетингові дослідження ринку в даному сегменті товару. Маркетинг - це продумана система дій, що визначають розвиток підприємства і приносять найбільш високий прибуток. Саме маркетинг вивчає ринок, визначає його потреби й асортимент продукції, необхідної споживачу, розробляє систему збуту і просування товару.
Інструкція
1
Вивчіть ринок конкретного товару в вашому місті, області, в найближчих городах.Проведіте дослідження споживачів даного виду товарів, а також і його продавців.
2
Після аналітичних маркетингових досліджень приступите до організації виробництва і виробничого маркетингу: - вивчіть сучасні технології виробництва товару; -Організовує матеріально-технічну базу вашого виробництва; -позаботьтесь про якість продукції, її правильної упаковці і зберіганні;
3
З метою успішного збуту товару, проведіть кілька рекламних акцій, знайдіть креативних людей, які допоможуть організувати правильну рекламну компанію вашого товару і просування його на ринок.Разработайте цінову політику вашого підприємства, продумайте систему знижок для оптових покупців, систему доставки товару покупателям.Совместно з економістами і маркетологами розробіть план розвитку вашого підприємства.
4
Як бачите, маркетинг - це цілий комплекс заходів по забезпеченню конкурентоспроможної роботи підприємства. І не важливо, велике підприємство ви збираєтеся відкривати або маленьке, важливий розумний підхід до визначення цілей і завдань вашого бізнесу, плановий підхід до його розвитку.
5
Якщо ви не маєте базової економічної освіти, то ділову пораду ви зможете отримати на сторінках інтернету. Численні фінансові компанії займаються розробкою стратегії розвитку малих підприємств і проблемами малого та середнього бізнесу.