Як змінити PIN-код. Як змінити карт.

Щоб обмежити доступ третіх осіб до вашої сім-карті, ви можете призначити для неї блокування по PIN. За замовчуванням PIN- код задається оператором, однак абонент завжди може змінити його при необхідності.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, сім-карта.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно переконатися в тому, що наведений оператором PIN- код працює. Для цього поставте на телефоні параметр блокування по PIN. Відкрийте основне меню свого мобільного телефону, після чого, зайдіть в розділ його налаштувань («Налаштування» або ж «Параметри»). В даному розділі вам потрібно знайти пункт «Настройки безпеки» і перейти в нього. Тут ви побачите меню «Встановити PIN».
2
Зайдіть в дане меню і введіть діючий ПІН- код . Якщо ви його не знаєте, ви можете подивитися його на пластиковій картці, яка спочатку виступає в якості футляра для сім-карти. Після того, як ви введете код , збережіть налаштування. Вийміть сім-карту із стільникового телефону і спробуйте скористатися їй на іншому мобільнику. Якщо при включенні пристрій зажадає введення PIN- код а, значить введений раніше пін діє. Вийміть сім карту і вставте її в свій телефон.
3
Тепер вам знову потрібно відкрити головне меню стільникового телефону. Тут також перейдіть в розділ «Налаштування безпеки». Подальші дії будуть дещо відрізнятися від попередніх. Для початку вам потрібно відключити на телефоні запит PIN- код а. Зробити це можна в меню установки пина. Після того, як запит код а буде відключений, ви зможете змінити PIN. Для цього відкрийте розділ «Змінити PIN», який перебуватиме в меню налаштувань безпеки. Введіть старий код , після чого, призначте новий PIN. Таким чином, ви зможете змінити код . На деяких моделях телефонів дії можуть незначно відрізнятися від описаних вище кроків. В цілому ж процедура зміни особистого код а сім-карти виглядає аналогічно на будь-якому телефоні, різнитися можуть тільки назви меню.