Як вимолити дитини. Як вимолити порятунок дітей.

Місією кожної жінки в земному світі є народження і виховання дітей відповідно до моральними нормами. Народження дітей - це велике благословення небес, яке потрібно заслужити. Якщо жінка мріє про дитину, але ніяк не може його завести, то в цьому випадку вона зможе його вимолити. Як це відбувається, розглянемо більш докладно далі.
Інструкція
1
Часто трапляється, що небеса благословляють жінку народженням власного дитини після усиновлення малюка з дитбудинку. Звичайно, тут остаточне рішення має прийняти сама жінка. Адже вона, як майбутня мати, бере відповідальність за життя безпритульної дитини , і від її ставлення, тепла і турботи залежатиме подальша доля маленького чоловічка. При правильному догляді і батьківської любові дитбудинківський малюк може стати рідним сином, не по крові, а по духовному сприйняттю. Своєю любов'ю ви рятуєте чужого дитини від суворих життєвих перешкод, тим самим заслуговуєте називатися матір'ю, і доля в цьому випадку обов'язково вам піднесе найбажаніший подарунок - довгоочікувану вагітність.
2
Ходіть до церкви і з душевною теплотою і глибокою вірою моліться. Зверніться до ікони Божої Матері і попросіть її благословити вас на народження дитини . У цей період ви маєте можливість змінити своє світовідчуття. Ви повинні проходити повз роздратування, вульгарності й заздрості. Не повинні ображатися і у відповідь наносити образи. Живіть в мирі, злагоді і в гармонії з собою. Істинно світла людина притягує до себе магнітом тільки позитивні події, які гріють йому душу. Задумайтесь про свої манери, способі життя і поведінці. Бути може, варто змінити деякі звички, які кривдять оточуючих вас людей. Сходіть до церкви, сповідайтеся, допомагайте від чистого серця іншим людям, і тоді, материнське щастя не обійде вас стороною.
3
Займіться благодійністю. Допомагайте від чистого серця іншим людям. Віддавайте більше, не чекаючи щось отримати у відповідь. Ваша безкорисність і щире бажання допомогти не пройдуть безслідно. Хід життя побудований по типу бумеранга - допомагаючи комусь у важкий момент, ви очищаєте себе від минулих гріхів, а значить, ваші благання про материнство будуть почуті!