Як розблокувати номер.

Як розблокувати номер телефону при його блокуванні оператором. Розглянемо два варіанти розблокування телефонного номера: коли номер оформлений безпосередньо на вас і якщо номер оформлений на іншу особу.
Вам знадобиться
  • Наявність документа, що підтверджує особу.
Інструкція
1
Потреби в розблокуванні телефонних номерів останнім часом істотно зросли. Багато операторів вже сьогодні всерйоз задумалися про впровадження в користувальницький інтерфейс абонента можливості дистанційного здійснення подібних дій. Однак поки все це знаходиться на стадії реалізації, необхідність в розблокуванні телефонного номера залишається колишньою. На сьогоднішній день існує два способи, кожен з яких допоможе вам відновити доступ до використання сім-карти.
2
Розблокувати телефонний номер сьогодні можна тільки одним способом - звернутися в представництво свого стільникового оператора у вашому місті. Для цього вам знадобиться тільки паспорт. В офісі вам потрібно уточнити менеджеру причину блокування вашого телефонного номера. Як правило, в більшості випадків блокування сім-карти відбувається в результаті невикористання номера абонентом. У різних стільникових операторів тривалість бездіяльності сім-карти перед блокуванням може бути різним (в основному від трьох місяців до півроку). Після вашого звернення в офіс оператора, вам розблокують вже наявну сім-карту, або видадуть нову, зберігши при цьому колишній номер.
3
У випадку, якщо телефонний номер при покупці був оформлений на іншу особу, ситуація виглядає дещо інакше. На цей раз вам доведеться відвідати офіс вашого оператора з тією людиною, на якого спочатку був оформлений номер телефону. При розблокуванні сім-карти також необхідна наявність паспорта у людини, яка за документами є власником відновлюваного номера. Варто додати, що розблокувати телефонні номери виходить не завжди - в рідкісних випадках, на момент вашого звернення в офіс оператора, телефон може значитися за новим власником.