Як збільшити потужність блоку живлення.

Зазвичай комп'ютер виробляють з певними технічними даними. Але в процесі роботи виникає необхідність збільшити потужність деяких параметрів. Висока працездатність комп'ютера багато в чому залежить від блоку харчування . На даний момент часу багато хто став задаватися питаннями про збільшення потужності блоку харчування . Щоб виконати дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, блок живлення
Інструкція
1
Для того щоб підвищити потужність блоку харчування , потрібно відкрити його.
2
Далі треба оцінити розміри трансформатора. Якщо вони складають "3х3х3" см і вище, значить можна сміливо приступати до доопрацювання.
3
Спочатку замінюють великі високовольтні конденсатори. Бажано поставити не менше, ніж 470мкфх200В. Дроселі ставляться тільки в низьковольтну частину блоку харчування . Їх виготовляють декількома способами.
4
Можна самостійно спробувати намотати на ферритові кільце провід з лакової ізоляцією. Деякі люди знімають дроселі зі старих блоків харчування .
5
Згладжувальні конденсатори розпаювали в порожні місця в низьковольтної частини. Вистачить і трьох конденсаторів 2200мкфх16В.
6
Треба замінити діодні збірку. Бажано поставити 2 або 3 складання MOSPEC S30D40, або ж щось схоже. Все це купується в магазинах.
7
В блоці харчування є такі канали, як + 5В і + 12В. Завищена напруга другого каналу (+12) шкідливо для вашого комп'ютера. Для зменшення цього показника треба в розриви жовтих приводів впаяти досить потужний діод. Напруга зменшується на 0,6 В, що Це убезпечить ваш комп'ютер.
8
В результаті проведених робіт виходить цілком нормальний блок харчування . Він відмінно працюватиме впродовж багатьох років. З новим потужним блоком харчування ви отримаєте високі результати продуктивності.