Як виявити хворобу.

Багато хвороб добре піддаються лікуванню, але тільки на ранніх стадіях. Щоб виявити захворювання, потрібно не так вже й багато часу. Головне - вчасно зайнятися своїм здоров'ям і відвідати лікарню. Бажано виявити занепокоєння відразу, як тільки ви помітили дивні симптоми. Іноді зволікання може коштувати життя.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні, до якої ви «приписані». Якщо ви живете в селищі, і у вас немає нормальної поліклініки, проявіть наполегливість і постарайтеся домогтися напрям в обласний діагностичний центр. Іноді лікарі не йдуть назустріч хворому, вселяючи впевненість у тому, що він абсолютно здоровий. Але якщо щось турбує, а особливо якщо симптоми яскраво виражені, будьте пильні і настоюйте на повному медичному обстеженні.
2
Здайте всі необхідні аналізи і пройдіть діагностику на сучасному обладнанні. Але за деякі послуги навіть у державних клініках вам все ж доведеться заплатити - це неминуче. При необхідності відвідайте платний медичний центр, де вам проведуть додаткове обстеження всього організму. Якщо у вас є час і сили, ви можете добитися надання послуг і в безкоштовному діагностичному центрі, але вам потрібно буде стояти в черзі, адже хворих в таких закладах дуже багато, і лікарі просто не встигають всіх швидко обслужити.
3
Після медичного висновку пройдіть лікування, яке вам призначить лікар. Якщо потрібно лягти в стаціонар - не відмовляйтеся від цього. Хоч в лікарнях і не дуже сприятливі умови проживання, але якість обслуговування все-таки тримається на належному рівні. Якщо під час лікування ваш стан буде погіршуватися, повідомте про це лікаря, можливо, що вам призначать додаткове медичне обстеження.