Як вибрати лазерний принтер.

Щоб правильно підібрати модель принтера, потрібно для початку визначитися, з якою метою ви купуєте його, які щомісячні обсяги друку вам необхідні, і які витрати готові здійснювати на витратні матеріали. Що з приводу сучасних тенденцій, то сьогодні величезною популярністю на світовому ринку користуються багатофункціональні пристрої. Багатьма споживачами вже гідно оцінені вигода і зручність використання подібного винаходу.
Вам знадобиться
  • - каталог продукції МФУ
Інструкція
1
Оцініть швидкість друку. Сучасні персональні лазерні принтери характеризуються високою швидкістю обробки і друку - в середньому близько 18стор за хвилину.
2
Оцініть якість друкувального пристрою і роздільна здатність. Дані дві характеристики тісно взаємопов'язані між собою. Чим більше значення роздільної здатності, тим вище рівень якості друку. Одиницею виміру роздільної здатності принтерів є dpi, яка виражається кількістю точок в дюймі.
3
Оцініть пам'ять принтера. Тут важливо звернути свою увагу на наявність мов управління і процесора принтера. В Win-принтерах немає вбудованого процесора, тому завдання принтера обробляється безпосередньо в ПК. Процесорні принтери мають свій буфер обміну інформацією, в якому текст кодується в зрозумілий йому язик і виводиться на друк.
Зверніть увагу
Потрібно обов'язково враховувати той факт, що виробник вказує максимальну величину друку з урахуванням певних характеристик наповненості сторінок текстом і якості порошку. Тому реальне значення швидкості друку непростих графічних зображень, що володіють високою якістю ескізів, зазвичай виявляється на порядок нижче заявленої ізготовітелем.Внімательно ставитеся до купівлі комплектуючих для принтера. Так, некоректний підбір тюнера може привести до виходу з ладу всього багатофункціонального пристрою.
Корисна порада
Зараз роздільна здатність в домашніх принтерах сягає 1200 dpi. У повсякденній роботі більш ніж вистачить 600 dpi.Старайтесь використовувати тільки оригінальні витратні матеріали, якщо принтер ще перебуває на гарантії. Це пов'язано з тим, що якщо постане необхідність в сервісному обслуговуванні, найімовірніше клієнт отримає відмову.