Як лікувати стафілокок у новонароджених. у немовляти соплі виявили стафілокок.

Якщо новонароджена дитина починає часто хворіти, без кінця не вилазить з ГРВІ, у нього постійні соплі і кашель, то, можливо, що ця дитина заражений стафілококом . Зазвичай, почувши такий діагноз, молоді мами впадають в паніку. Однак стафілокок прекрасно лікується. Головне - не відкладати візит до лікаря.
Інструкція
1
Стафілокок - це куляста бактерія, що мешкає, в основному, на слизових і шкірі людини. Її головна "задача" - знижувати імунітет. Особливо це небезпечно для новонароджених дітей, у яких власного імунітету ще немає. А через ослаблений або повністю відсутнього імунітету людина легко піддається таких захворювань, як вугри, нагноєння ран, фурункули, пневмонія, менінгіт і навіть загальне зараження крові.
2
Чому саме діти більше схильні до ризику заразитися стафілококом ? По-перше, вони народжуються в лікарні. А в медичних установах, як відомо, далеко не завжди панує стерильність. По-друге, стафілокок живе скрізь - на підлозі, на меблях і в різних частинах будинку. Маленькі ж діти постійно тягнуть в рот не вимиті пальці, тягнуть іграшки з підлоги. Одне з основних правил профілактики такого захворювання, звичайно ж, чистота. Не обов'язково стерильність (її добитися в домашніх умовах просто неможливо), але ретельне прибирання житлових приміщень необхідна, поки в будинку є малюк.
3
Як визначити, що у дитини стафілокок? Звичайно ж, найточніший відповідь на це питання дасть лише фахівець. Але виявити, що щось не так, мама може і сама. Наприклад, до ознак зараження стафілококом відносять декілька захворювань. Наприклад, ентероколіт. В цьому випадку малюк часто плаче, у нього кашкоподібний з домішками слизу стілець і роздутий живіт. Іноді може відкриватися блювота і піднімається температура. Також на стафілококову інфекцію вказує інфекційний кон'юнктивіт. В цьому випадку при плачі у дитини опухають і червоніють очі, з них може виділятися гній, і утворюються корки. Також ознакою стафілокока можуть служити множинні абсцеси і гнійні запалення на шкірі.
4
Якщо лікарі підозрюють у новонародженого малюка стафілокок, вони відправлять і маму, і дитину здавати аналізи. Від мами на аналіз беруть грудне молоко, щоб виключити такий спосіб зараження. У дитини беруть біологічний матеріал на посів - або кал, або виділення з ран.
5
Якщо діагноз підтверджується, лікар призначає лікування. Найперша рекомендація - дотримання чистоти та гігієни. Що ж стосується лікарських засобів, то тут буде складніше. Стафілокок не реагує на антибіотики. Через це виникають труднощі з 100% -ним виведенням інфекції з організму - як дорослого, так і дитячого. У сучасній медицині стафілокок лікують, в основному, антипаразитарними приладами в біорезонансної терапії. Також в лікуванні використовують антисептики, імунні препарати, дуже сильні антибіотики і популярні сьогодні бактеріофаги.
6
Головна прикрість у тому, що перехворівши стафілококом раз, дитина не отримує імунітету від нього на все життя. Інфекція може ще повернутися. Але впадати в паніку від цього не варто - далеко не завжди вона стає причиною захворювань у дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3Zt9X0N4cU