Як зарядити новий телефон. Як заряджати новий телефон.

Як зарядити новий телефон? Якщо не виконати цю процедуру правильно, в підсумку тривалість розрядки батареї буде значно коротше. Ми підготували посібник з правильної зарядці нового телефону, слідуючи якому, ви істотно збільшите термін служби акумулятора.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій, стільниковий телефон.
Інструкція
1
Часто багато хто з нас, купуючи стільниковий телефон, одразу по поверненню додому ставлять його на зарядку і відключають пристрій від мережі після того, як індикатор показує повний заряд батареї. Відзначимо, що подібним дією ви знижуєте термін роботи акумулятора, внаслідок чого процедуру зарядки стає необхідним виконувати набагато частіше. Як зарядити новий телефон, щоб виключити потребу в частій зарядці? Розглянемо це питання більш детально.
2
Після того, як ви опинилися вдома з новеньким стільниковим телефоном, не поспішайте ставити його на зарядку. Спочатку вам необхідно повністю розрядити батарею. Поки акумулятор буде розряджатися, ви можете ознайомитися з інтерфейсом і можливостями купленого телефону. Слухайте музику, грайте в ігри, таким чином, вам вдасться розрядити батарейку значно швидше, ніж чекати її природною розрядки. Лише тільки після того, як телефон вимкнеться, ви можете підключити його до зарядного пристрою.
3
Під час зарядки стільниковий телефон повинен знаходитися у вимкненому стані протягом усього часу. Багато людей вже через кілька годин, побачивши на дисплеї заряджений індикатор батареї, відключають пристрій від мережі, вважаючи, що телефон заряджений, і їм можна користуватися за призначенням. Якщо ви так вчините, ви самі того не знаючи в рази скоротіть термін служби акумулятора. Після того як розряджений телефон був підключений до зарядного пристрою, повинно пройти не менше двадцяти чотирьох годин, перш ніж його можна буде відключити від мережі. Саме 24 години потрібно новому акумулятору щоб він отримав повноцінний заряд і надалі працював досить ефективно. При наступній зарядці ви можете відключати зарядний пристрій відразу після того, як індикатор проінформує вас про завершеною процедурі зарядки.
Правильна зарядка щойно купленого телефону здатна продовжити життя влаштуванню. Виконавши на самому початку використання апарату так званий розгін нового акумулятора, ви отримаєте максимально ефективний девайс.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій;
  • - акумулятор;
  • - телефон.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого телефону. Особливу увагу необхідно звернути на розділи, присвячені акумуляторної батареї і способам її зарядки. Тут багато що залежить від моделі телефону і від типу акумулятора. Так, широко відомий метод розгону акумуляторів, добре підходить для джерел живлення нікель-метал-гидридного типу (NiMH). Для зарядки нової літій-іонної (Li-Ion) батареї, його потрібно трохи підкоригувати.
2
Для початку повністю розрядите свій новий телефон. Зробити це швидше за все, розмовляючи по ньому, граючи в мобільні іграшки, слухаючи на ньому музику, користуючись камерою або 3G-інтернетом. Яскравість екрану зробіть якомога більшою, але орієнтуйтеся в першу чергу на комфорт для очей. Якщо ви стали власником нового смартфона, скористайтеся цим моментом для вивчення його функцій або завантаження необхідних вам додатків. Телефон повинен почати подавати сигнали про розрядку батареї і необхідності підключення до мережі. Ще трохи попрацюйте на ньому, не допускаючи відключення. У більшості сучасних телефонів є індикація заряду батареї у відсотках, можете орієнтуватися по ній.
3
Підключіть кабель зарядного пристрою до телефону, а сам «зарядник» включите в мережу змінного струму. Для зарядки використовуйте фірмове З/У, розроблене і вироблене саме для вашої моделі телефону. Під час зарядки не користуйтеся телефоном, а краще зовсім вимкніть його (намагайтеся дотримуватися цього правила хоча б під час перших трьох-чотирьох циклів зарядки). Заряджайте акумулятор, поки телефон НЕ просигналізує про закінчення.
4
Вимкніть зарядний пристрій від мережі і від'єднуйте від телефону. Ви можете продовжити зарядку ще в перебігу нетривалого часу, якщо у вашому телефоні встановлена літій-іонна батарея. У випадку з нікель-металевим акумулятором, залиште телефон на зарядці на найближчі 12 годин або навіть добу, не звертаючи уваги на його сигнали. Можете запланувати зарядку таким чином, щоб вона припала на ніч.
5
Повторіть описаний цикл «розрядка-зарядка» 3-4 рази. Іншими словами, тричі повністю розрядите телефон, а потім заряджайте його залежно від типу акумулятора. Цю процедуру можна порівняти з тренуванням, в результаті якої батарея виходить на свою робочу потужність. Після цього користуйтеся телефоном за звичайною для вас схемою і насолоджуйтеся дійсно довгим терміном його автономної роботи.
Зверніть увагу
Намагайтеся дотримуватися температурного режиму, вказаний в паспорті виробу. Довге знаходження телефону на холоді шкодить акумулятору. Також не варто забувати телефон в салоні автомобіля в літню спеку.
Корисна порада
Зарядка від мережі змінного струму предпочтительней зарядки від USB-порту комп'ютера або ноутбука. Зарядний пристрій за рахунок точно підібраною сили струму не шкодить акумулятору і робить зарядку більш швидкою.