Як зменшити торгову площу.

При організації роздрібної торгівлі постає питання про мінімізацію витрат. В першу чергу це стосується зниження податкових платежів. Найбільш доступний спосіб для цих цілей - це зменшення торгової площі, але так, щоб податкові інспектори не змогли довести підступу.
Вам знадобиться
  • Консультації:
  • - юриста;
  • - бухгалтера;
  • - дизайнера-оформлювача.
Інструкція
1
Питання документального зниження торгової площі приміщення при роздрібній торгівлі в першу чергу актуальне для платників ЕНВД. Велика торгова площа може «з'їдати» левову частку прибутку. Для того, щоб цього уникнути, бізнесмени змушені хитрувати і шукати шляхи зниження своїх затрат.В цих цілях виробляються маніпуляції з цифрами в договорах оренди торгової площі. Торгової вважається площа , на якій здійснюється продаж товару (зауважте, що виставковий зал, в якому розташовані вітрини для демонстрації товару, торговим не рахується, отже, сміливо може бути вирахувано з загальної площі договору оренди і виділений в окрему графу). Місця зберігання і складування іншої частини товару в торговельну площа не входять і вважаються складськими (підсобними, допоміжними та ін.). З урахуванням цього при складанні договору оренди слід виділити ці площі в дві різні одиниці.
2
Наступним кроком буде оптимізація самої торгової точки під зазначені в договорі показники. Інакше перевірка і завмер приміщень може привести до штрафних санкцій. Тут можна скористатися суміщенням дизайнерських прийомів, установкою подвійний вітрини (оборотна частина якої буде складом). Головна мета - досягти візуального сприйняття передбачуваної площі, так як перша оцінка буде саме візуальної, можливо, до замірів справа не дійде.
Зверніть увагу
Для орендодавця важливо отримати бажану суму оренди. Встановлювати єдину ціну на площу торгового залу і підсобних приміщень не правильно. Це відразу викличе підозри у податкової інспекції. Тому раціонально буде виходячи з бажаної суми прибутку для орендодавця, прорахувати 2 цифри: завідомо завищену ціну на торговий зал і відповідно занижену (відповідну середньоринковими показниками) ціну на оренду складів. Оскільки завищений показник на торгові точки пояснити простіше і він менш підозрілий, ніж ціни на склади.
Корисна порада
* Можна укласти два окремі договори на різні види площі: це відверне увагу перевіряючих. * Якщо є можливість, можна одне приміщення розбити на кілька договорів оренди, укладених з різними орендарями (але тоді виникне необхідність встановлювати кілька касових апаратів).
Кожна компанія ставить перед собою мету мінімізації витрат. Один із способів це зробити - зменшити сплачуваний ЕНВД. Даний податок залежить від фізичних показників, встановлюваних для певного виду діяльності. У зв'язку з цим, якщо підприємство займається торгівлею або громадським харчуванням, то найрозумніше зменшити площу, використовуваних метрів приміщення.
Інструкція
1
Проаналізуйте ефективність використання залу. Визначте, чи є можливість здати будь-яку частину в оренду або переробити в підсобне приміщення.
2
Проведіть маніпуляції з метражем приміщення. Торговою площею вважається частина приміщення, яка використовується для реалізації товару, а в разі общепита, яка призначена для споживання клієнтами їжі і проведення дозвілля. Дані положення встановлюються ст. 346.27 Податкового кодексу РФ. Таким чином, місце складування і зберігання товару, а також площа для отримання страв і здійснення оплати відносяться до допоміжних і не обкладаються податком по ЕНВД.
3
укладено два договори оренди приміщення, якщо ви займаєтеся торгівлею. Перший договір відповідатиме торгової площі, використовуваної для реалізації товару, а другий буде ставитися до місця складування і демонстрації товару. До кожного договору прикладіть план БТІ, в якому необхідно самостійно розділити приміщення. Згідно з податковим законодавством та письма Мінфіну РФ №03-06-05-05/43 від 21.12.2004 року, податок ЕНВД розраховуватиметься по кожному договору окремо. Розділіть приміщення за допомогою перегородок на торговий зал і зал для демонстрації товару, повісивши перед другим відповідну табличку.
4
Виділіть в плані БТІ зону черги і подачі їжі, якщо ви займаєтеся громадським харчуванням. Згідно з листом №03-11-04/3/143 від 21.03.2008 року, даний план служить правовстановлюючим і інвентаризаційним документом для розрахунку площі, що обкладається ЕНВД. Також у листі наголошується, що зони, які не призначені для прийому їжі і проведення дозвілля, звільняються від сплати податку. Безпосередньо в приміщенні дані зони можна виділити спеціальними ширмами і декоративними перегородками, а також можна організувати круговий рух між місцями подачі блюд і касою.