Як збільшити пам'ять КПК.

Виявляється, є можливість збільшити оперативну пам'ять КПК. Якщо вас не задовольняє телефон через збої і зависань, не варто швидко бігти міняти його. Просто збільште оперативну пам'ять . Після збільшення обсягу пам'яті швидкістю завантаження додатків можна буде тільки пишається. Користувачі задають численні запитання, які пов'язані зі збільшенням оперативної пам'яті. Щоб здійснити дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • КПК, чіпи пам'яті
Інструкція
1
Збільшення пам'яті КПК (ОЗУ) веде до збільшення швидкості завантаження програмного забезпечення.
2
Також не витрачається час процесора на звільнення пам'яті, від уже завантаженого програмного забезпечення.
3
Для завантаження запущеного нового додатка відводиться додаткова комірка пам'яті.
4
Більшість програм працюють швидше, якщо їх встановити в RAM, а не на Storage і карту.
5
Підвищується швидкість роботи декількох запущених одночасно додатків.
6
Коли оперативна пам'ять забивається до межі, КПК починає гальмувати. У зв'язку з цим доводиться виконувати hard reset. Щоб такого не виникало, потрібно убезпечити себе.
7
В папках Program files, Windows, Тemp не зберігайте великий обсяг даних, так як система в будь-який час може дати збій.
8
Регулярно перевіряйте оперативну пам'ять на наявність битих секторів, і непотрібної пам'яті.
9
Збільште оперативну пам'ять . Для цього видаліть старі чіпи пам'яті.
10
Встановіть нові високошвидкісні чіпи пам'яті.
11
Нова пам'ять на багато швидше колишньою і є більш економічною в плані енергозбереження.
Один з найпростіших способів підвищити продуктивність комп'ютера - збільшити обсяг оперативної пам'яті. Щоб правильно вибрати і встановити це обладнання, необхідно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • Speccy.
Інструкція
1
Для початку навчіться вибирати оперативну пам'ять , відповідну саме для вашого комп'ютера. Відкрийте інструкцію до материнської плати або знайдіть її в інтернеті. Для цього перейдіть на офіційний сайт виробника материнської плати.
2
З'ясуйте вид оперативної пам'яті, підтримуваний даної материнської платою. Це можуть бути такі види: Dimm, DDR1, DDR2 і DDR3.
3
Тепер встановіть програму, яка допоможе вам дізнатися більше інформації про встановлені планках оперативної пам'яті. Як приклад встановіть утиліту Speccy. Вона досить проста у використанні, тому підійде для будь-якого користувача.
4
Запустіть програму. Перейдіть в меню «Оперативна пам'ять ». Дане меню містить всю інформацію, необхідну для повного огляду існуючих планок пам'яті і стану материнської плати.
5
Вивчіть перший пункт: Слоти памятіКол-во слотів пам'яті 2Занято слотів пам'яті 2Свободно слотів пам'яті 0.Как ви бачите, в даному випадку зайняті всі слоти оперативної пам'яті. У вас може бути інша ситуація, і вам не доведеться міняти вже встановлені планки пам'яті.
6
Перейдіть до наступного пункту: Тип DDR3Об'ем 4096 МбайтКанали ДваЧастота DRAM 665.4 Мгц.Ізучів зміст даного підпункту, можна зробити два висновки: 1 - материнська плата підтримує двоканальний режим роботи; 2 - частота нових планок пам'яті не повинна бути нижче 665 Мгц .
7
Придбайте відповідні планки оперативної пам'яті. Якщо на материнській платі залишилося два вільних слота для підключення ОЗУ, краще купити 2 планки, обсяг яких дорівнює X, ніж одну планку 2X. Це дозволить підвищити продуктивність ОЗУ на 10-15%.
8
Вимкніть комп'ютер і підключіть нові планки пам'яті. Якщо при завантаженні ОС система видасть помилку, витягніть старі планки і знову ввімкніть комп'ютер. Природно, після успішного завантаження вимкніть ПК і поверніть старі плати на їх законне місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BJB2FClbRCQ
Зверніть увагу
Зазвичай слоти для установки ідентичних плат пам'яті виділені окремими квітами.