Як вибрати домашній кінотеатр.

Досконалості відео- і аудіоапаратури немає кордонів. З кожним роком вона все досконалішими. Тепер є вибір - купити простий телевізор, або влаштувати справжній кінотеатр на дому. Домашній кінотеатр - це цілий комплекс аудіо та відео техніки: телевізор, DVD-програвач і комплект акустики. Найголовніше в цьому ряду - це акустична система.
Інструкція
1
Комплектувати кінотеатр треба з телевізора. Адже від його параметрів габаритів, типу екрану (плазмовий і LCD підійдуть найкраще) залежить вибір всього іншого. Програвач дисків і процесор багатоканального звуку повинні знаходитися в одному головному блоці. Бажано, щоб програвач міг читати будь-які формати, особливо високоякісні формати, наприклад, Blu-Rey. Але головне, на сем варто загострити увагу - це саме акустика. Адже від неї залежатиме той самий ефект присутності в кінотеатрі.
2
При покупці акустичної системи виходите з габаритів приміщення, яке виділено під кінотеатр. А місця йому знадобиться чимало, адже стандартна комплектація акустики - це шість колонок. Додайте сюди сам телевізор, програвач і комфортні місця для глядачів. Найкраще «глядацький зал» розмішати точно в центрі, тоді акустика буде оточувати глядачів об'ємним звуком. Розміщувати зорові місця біля самої стіни не варто, так як там повинні розміщуватися задні колонки.
3
При виборі свого домашнього кінотеатру орієнтуйтеся на виробника в першу чергу. Найбільш зарекомендували себе такі бренди, як Philips, Samsung, BBK, Sony, LG, JVC, Panasonic. Різниця в ціні може бути дуже значна, незважаючи на те, що набір функцій в основному однаковий. Ціна залежить не тільки від бренду, але і від якості і потужності звуку. На невелику кімнату досить стандартної загальної потужності в 100-150 Вт Для великих приміщень і найбільш комфортного звучання потрібна велика потужність. І взагалі, чим вона більше - тим краще. Якщо ви будете використовувати кінотеатр великої потужності в невеликій кімнаті, то він буде вам служити довше, ніж малопотужна акустика 260 Вт вистачить позаочі для стандартної квартири.