Як встановити новий вінчестер.

Якого б розміру не був встановлений в комп'ютері жорсткий диск, вільне місце на ньому рано чи пізно може закінчитися. В даний час, коли швидкісний інтернет дає можливість скачувати фільми в HD-якості, а одна встановлена гра займає кілька гігабайт, це тим більш актуально. Щоб збільшити дисковий простір комп'ютера, потрібно додати в нього ще один жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • новий жорсткий диск;
  • чотири фіксуючих гвинта;
  • невелика хрестова викрутка;
  • кабель для підключення жорсткого диска до материнської плати;
  • в деяких випадках - перехідник живлення SATA
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер, витягніть шнур живлення з розетки. Відкрутіть утримують гвинти і зніміть бічні кришки корпусу. Переконайтеся, що на материнській платі є вільний роз'єм для підключення і що він того ж типу, що й у диска. Перевірте також наявність вільного кабелю живлення. На сьогодні актуальні диски з інтерфейсом SATA, вже більше п'яти років всі материнські плати оснащені потрібними роз'ємами. Якщо блок живлення не має кабелів живлення SATA, купите перехідник, як правило, вони продаються там же, де і жорсткі диски.
2
Встановіть жорсткий диск в корпус у вільний відсік. При цьому він по можливості не повинен перебувати впритул з уже встановленим накопичувачем, це потрібно для забезпечення нормального охолодження пристроїв. Закріпіть жорсткий диск гвинтами або за допомогою фіксуючих пристроїв корпусу (багато корпусу припускають «безвинтовое» кріплення пристроїв). Накопичувач повинен бути надійно зафіксований, щоб уникнути появи вібрації при роботі.
3
Приєднайте інтерфейсний кабель до жорсткого диска і до материнської плати і встановіть кабель живлення у відповідний роз'єм накопичувача (при необхідності скористайтеся перехідником). Кабелі ці зроблені таким чином, що встановити їх в неправильному положенні не можна. Закрийте і зафіксуйте кришки корпусу. Увімкніть комп'ютер.
4
Після завантаження операційної системи натисніть правою клавішею миші на іконці «Мій комп'ютер» і виберіть у списку, пункт «Управління». У вікні, знайдіть рядок «Управління дисками» і встановіть на неї курсор. Запуститься процедура ініціалізації диска, дочекайтеся її завершення. Створіть на новому диску розділ або розділи і відформатуйте їх. Диск готовий до використання.