Як вилікувати ревматоїдний артрит.

Ревматоїдний артрит - це найбільш поширене серед всіх артрит ов захворювання, яке супроводжує ураженням суглобів. В результаті помітно погіршується якість життя і працездатність людини. Ревматоїдний артрит виникає внаслідок запалення внутрішньої оболонки суглоба. У місці запалення утворюється зайва рідина, яка призводить до деформації суглоба і порушення його рухливості.
Інструкція
1
Ревматоїдний артрит призводить до значних змін форми суглобів, в результаті будь-які рухи стають утруднені. Така ситуація часто виникає, коли людина нехтує лікуванням або отримує його в неповній мірі. Іноді внаслідок артрит а виникає ниркова недостатність, атеросклероз, інфаркт міокарда, інсульт.
2
Діагностика ревматоїдного артрит а досить проста. Людина відчуває біль в суглобах, особливо вранці. Запалюються, як правило, три і більше суглоба, зазвичай симетрично розташовані. По аналізу крові визначають наявність особливого білка, характерного для даного захворювання. Практично у всіх випадках проводиться рентгенологічне дослідження.
3
Лікування ревматоїдного артрит а полягає в прийомі лікарських засобів. В першу чергу хворому призначають протизапальні препарати, а також нестероїдні ліки, які усувають біль, скутість, знімають пухлина. Однак препарати даної групи на деяких хворих несприятливо впливають, в першу чергу воно пов'язане з розладом травної системи.
4
Сильним протизапальною властивістю володіють гормональні препарати. Їх зазвичай призначають в період загострення захворювання. При правильній схемі застосування, прописаної лікарем, дані препарати досить ефективні і безпечні. Тривалий безконтрольний прийом може привести до крихкості кісткової тканини і гіпертонії.
5
Лікування ревматоїдного артрит а - процес досить тривалий. Поліпшення можуть наступити лише через кілька місяців після початку прийому призначених лікарем препаратів. Зазвичай один раз на рік здійснюється рентгенологічне дослідження суглобів, а через 2-3 місяці проводяться аналізи сечі і крові з метою виявлення ефективності лікування.
Зверніть увагу
Коли хірургічна операція необхідна для лікування ревматоїдного артриту? У випадках, коли поразка суглоба стало вираженим, незворотним і полегшення паче не досягається застосуванням медикаментів, хірургія може бути одним з варіантів лікування, здатних відновити функції пошкодженого суглоба.
Корисна порада
Вилікувати ревматоїдний артрит непросто. Власне кажучи, домогтися повного лікування цієї хвороби вдається в дуже рідкісних випадках, оскільки більшість застосовуваних в наш час ліків володіє лише симптоматичним дією. НПЗП здатні істотно полегшити життя хворого, хоча вилікувати ревматоїдний артрит за допомогою одних нестероїдних протизапальних препаратів неможливо.