Як використовувати зовнішній жорсткий диск. зовнішній жорсткий диск Як користуватися.

Сучасність пред'являє в техніці все нові вимоги, і особливо це відноситься до техніки комп'ютерної. Колись обсяг накопичувача USB в один гігабайт здавався фантастично великим, а сьогодні доводиться переносити з комп'ютера на комп'ютер файли, наприклад, з HD-фільмами, для яких мало вже і 32 гігабайт. Допомогти в цьому можуть накопичувачі USB, які в якості сховища інформації використовують жорсткі диски , і які більшість людей називає просто «зовнішній диск».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, на який встановлена операційна система Windows, зовнішній жорсткий диск, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Зовнішні жорсткі диски відносяться до класу пристроїв Plug and Play і не вимагають для роботи будь-яких спеціальних програм або драйверів. Приєднаєте кабель накопичувача в вільний USB-порт вашого персонального комп'ютера. При необхідності приєднаєте кабель додаткового живлення до сусіднього порту.
2
В нижньому лівому куті робочого столу з'явиться вікно з інформацією про установку нового обладнання. Обов'язково дочекайтеся появи напису «Обладнання встановлене і готове до роботи».
3
Відкрийте вікно «Мій комп'ютер» за допомогою ярлика на робочому столі або відповідного рядка в меню «Пуск». До переліку розділів ваших жорстких дисків додасться буква зовнішнього диска. Зайдіть з нього.
4
Копіювання інформації на зовнішній диск або з нього здійснюється точно так само, як і у випадку з внутрішніми дисками. Іконки файлів можна перетягувати, або користуватися функцією «скопіювати-вставити» контекстного меню.
Корисна порада
Переглядати фільми і слухати музику можна безпосередньо із зовнішнього диска, обмеження щодо його використання стосуються тільки установки програм.