Як вибрати срібло. турецьке срібло якість.

Срібні столові прилади це прекрасний подарунок до будь-якого значимого події, будь то весілля, ювілей або новосілля. Безумовно, нержавіюча сталь набагато практичніше, тому що не вимагає особливого догляду, не потребує поліровці і спеціального чищення, але святковий обід, інтимний вечеря, дружню чашку чаю набагато елегантніше сервірувати приладами з чистого срібла.
Інструкція
1
Оберіть модель, яка відповідає смаку і стилю тієї людини, якій призначаються прилади. Зараз у продажу є безліч різних дизайнерських наборів - з вишуканою різьбою, у візантійському стилі, з фініфтю, черню, суворої геометричної форми, в сучасному стилі, позолочені. Антикварне столове срібло - підноси, чайники, цукорниці, молочники - так само бувають не тільки різних епох, а й виконані в різних художніх напрямках.
2
Потримайте кожен прилад з набору в руках. Спробуйте розмішати щось ложкою, налити уявну воду з чайника, відкрити маслянку. Важливо бути впевненим в комфорті, відчути вагу, розмір, баланс і форму. Ложки повинні мати вигин, достатній для того, щоб можна було спокійно зачерпнути суп або якесь тушковане блюдо.
3
Переконайтеся, що ви купуєте саме срібло , перевіривши проби. Як правило, дорогі сучасні прилади зроблені з, так званого, срібло - срібла 925 проби. Фабрична проба завжди чітка, так як наноситься лазером. Антикварні вироби краще купувати, попередньо обравши по інтернету час і країну виробництва, майстри та дизайн. В цьому випадку ви можете заздалегідь знайти інформацію про характерні тій епосі шаблонах, пробах та клеймах.
4
Купуючи фабричне срібло , вибирайте надійного виробника. У Європі та США є певні суворі вимоги до чистоти сплаву, список допустимих в сплаві металів. Приміром, у багатьох європейських країнах заборонено додавати до сріблу колись популярний цинк. Така вимога з'явилося тоді, коли вчені довели його токсичність. Крім того існують гарантійні зобов'язання на придбаний вами товар. Більш дешеве китайське, турецьке й індійське срібло випускається при занижених вимогах до якості та безпеки і не має жодних гарантійних сертифікатів.