Як перевести у тоновий режим. Перевести телефон у тоновий режим.

Існує два типи набору номера - імпульсний і тоновий. Імпульсний - старий спосіб набору і за замовчуванням використовується в стаціонарних телефонах, а тональний в мобільних. Щоб набрати номер швидко, або під час дзвінка ввести додатковий номер, потрібно саме тональний режим.
Інструкція
1
Визначаємо режімПрі імпульсному наборі номера в трубці чути клацання, ніби коло дискового телефону крутиться і тріщить. Кількість клацань на кожну цифру відповідає її значенню. Виняток становить нуль - він передається десятьма імпульсамі.В тональному режимі при наборі чути різні за тональністю звуки. Кожній цифрі відповідає один свій звук (тон).
2
Змінюємо режімРежім з імпульсного на тоновий зазвичай міняється натисканням кнопки * (зірочка) перед номером.Прімер набору: * 8846222 22 22. Кнопка * розташована в нижньому ряду. Такий спосіб дозволяє змінити режим тільки один раз, тобто кожен раз перед набором доведеться натискати зірочку. Щоб переключити режим один раз і «надовго» треба натиснути на телефоні кнопку Тон або Tone (T/I).
Зверніть увагу
В рідкісних випадках, режим міняється по-іншому, в них слід звернутися до інструкції телефона.В дискових телефонах можливість переключитися в тональний режим отсутствует.Редко, якщо у вашій телефонній компанії стоїть стара аналогова АТС, то можливість тонального набору відсутній , незалежно від телефону.