Як закрити стояк у туалеті. Як зробити каркас з профілю для стояка в туалеті.

Водопровідні труби для подачі гарячої та холодної води, а також стояк чорного кольору, які розташовані в туалеті, помітно псують зовнішній вигляд приміщення. Для того щоб приховати труби в туалеті, не потрібно закладати їх цеглою або закривати іншими матеріалами наглухо. Обов'язково повинен бути доступ до труб, так як у випадку несправності або протечки труб доведеться розламувати споруду. Встановіть перегородку з гіпсокартону на металевому каркасі.
Вам знадобиться
 • - Дрель,
 • - побідитові свердло,
 • - рівень,
 • - олівець,
 • - ножиці по металу,
 • - канцелярський ніж,
 • - перфоратор,
 • - водонепроникний лист гіпсокартону,
 • - профілі напрямні і стельові,
 • - шурупи,
 • - дюбеля,
 • - пластикова дверцята необхідного розміру.
Інструкція
1
Намалюйте на стіні позначку, там, де буде встановлюватися перегородка. Відстань від стояк ів і труб до самої перегородки повинна бути не менше 5-10 сантиметрів. При меншій відстані можуть виникнути труднощі із заміною або установкою лічильників і кранів. Зробіть таку ж позначку на протилежній стіні, обов'язково вимірявши стіну рівнем.
2
Виміряйте висоту стін і ножицями по металу відріжте необхідні відрізки профілю, рівні висоті стін.
3
Прикладіть профіль до стіни за рівнем і закріпіть за допомогою шурупів і дюбелів. Те ж саме виконайте з протилежною стіною.
4
Тепер потрібно виміряти ширину туалету і відрізати два необхідних відрізка направляючого профілю за допомогою металевих ножиць.
5
Профілі потрібно закріпити на підлозі і на стелі, між профілями, які прикріплені до стін.
6
Тепер потрібно знову відміряти ширину туалету і відрізати чотири відрізка стельового профілю такої ж довжини.
7
Виставте відрізані стельові по рівню, на висоті 50 см, 100 см, 150 см, 200 см. Закріпити стельові профілі до напрямних шурупами.
8
Виміряйте ширину і висоту стін туалету і по цих розмірах намалюйте необхідний прямокутник на аркуші гіпсокартону.
9
За допомогою будівельного або канцелярського ножа надріжте по лінії вздовж аркуша. Зламайте лист з зробленому зрізу. Відріжте шар картону із зворотного боку. Те ж саме виконайте з шириною листа гіпсокартону.
10
Приставте лист гіпсокартону до зробленого металевого каркасу. Розмітьте те місце, де необхідно буде зробити отвір для каналізаційної труби. Виріжте необхідний отвір.
11
Зробіть отвір під пластикову дверцята. Отвір має бути достатньо великим для того, щоб було зручно знімати показання лічильника, а при необхідності поміняти крани.
12
Коли всі необхідні отвори вирізані, можна приступати до кріплення гіпсокартону до металевого каркаса шурупами. Тепер можна приступати до обробки листа гіпсокартону, це може бути плитка, шпалери або пластикові панелі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=81gHtm3Efag
Зверніть увагу
Підкажіть будь ласка, як краще закрити стояк з трубами в туалеті (там ще й бойлер висить на стіні) .11 листопада 2005 Пропоную стояк закрити коробом зібраним з пластикових панелей. Розбирається легко, якщо панелі не кріпити до каркаса, а зафіксувати в "кінцевих елементах".
Корисна порада
Відповідь: З цим потрібно бути дуже обережним. Особисто я погано ставлюся до таких "Закладення". Майже завжди зараз залишають лише маленький лючок - це в кращому випадку. Навіть повна заміна труб перед закладенням нічого не гарантує, а маленький лючок завадить повноцінно вести аварійні ...