Як дізнатися розмір зображення.

Обмін інформацією, в тому числі зображеннями і фотографіями, за допомогою мережі інтернет давно став звичною деталлю нашого життя. При цьому пересилаються картинки різних форматів, типів і розмірів. І якщо виникає необхідність подальшого використання отриманого зображення, часто потрібно точно знати який розмір, або, як його ще називають, дозвіл, має зображення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, програма Paint
Інструкція
1
Засоби для визначення розміру зображення мають всі програми для їх обробки, але їх потрібно завантажувати і встановлювати додатково. Програма Paint, на відміну від них, є частиною операційної системи Windows і присутній на переважній більшості комп'ютерів. Саме тому вона обрана в якості прикладу.
2
Запустіть програму Paint. Щоб зробити це, натисніть лівою кнопкою мишки кнопку «Пуск» на робочому столі, виберіть вкладку «Програми», знайдіть в ній рядок «Стандартні», і в списку програм клікніть по напису «Paint», поруч з якою розташована іконка з китицями.
3
У верхньому рядку вікна програми розташовані елементи меню. Клікніть мишею по слову «Файл» і виберіть пункт «Відкрити» (також можна натиснути клавіші Ctrl + O). Вкажіть шлях до файлу з зображенням і натисніть кнопку «OK».
4
Відкриється зображення, дозвіл якого потрібно дізнатися. В рядку головного меню програми виберіть пункт «Малюнок». Знайдіть в ньому рядок «Атрибути» і клікніть по ній лівою клавішею миші.
5
У вікні атрибутів файлу знайдіть написи «Ширина» та «Висота», навпроти яких стоять певні числа. Це є розмір зображення, який зазвичай записують у вигляді «Х» х «У», де Х - ширина зображення в точках, а У - його висота, наприклад, 800х600.
6
Також можна дізнатися розмір зображення, якщо підвести курсор мишки до значка картинки. З'явиться повідомлення-підказка, де буде відображена вся інформація.