Як змінити вид значка.

Не всіх влаштовують ті значки папок і програм, які кожен день присутні на робочому столі операційної системи. Але на жаль, далеко не всі знають, що ці значки можна змінити, причому засобами самої Windows. Немає необхідності відразу скачувати з інтернету різні програми.
Вам знадобиться
  • Встановлена система Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Інструкція
1
Для того щоб змінити значок для якоїсь однієї папки, клацніть по ній правою кнопкою мишки, і в контекстному меню виберіть пункт меню "Властивості". Після цього перейдіть у вікні «Властивості» на вкладку «Налаштування» - там буде пункт «Значки папок». Натискайте на кнопку «Змінити значок» і вибирайте будь-який з значків, які пропонує вам операційна система.
2
Для того щоб змінити значок елементів робочого столу («кошика», «мого комп'ютера»), скористайтеся пунктом контекстного меню "Персоналізація" робочого столу. Отже, натисніть «Персоналізація», а потім «Змінити піктограми робочого стола» у вікні. Натискаєте, наприклад, по «Моєму комп'ютера», а потім «Змінити значок».
3
Для того щоб поміняти всі значки відразу, вам доведеться завантажувати з інтернету спеціальні програми зі зміни тем оформлення, наприклад Windows Blinds, Style XP та інші.
Корисна порада
Можна змінити значок папки не тільки засобами самої Windows, але і за допомогою сторонніх програм, наприклад, Icon Tweaker. Перевага роботи через цю програму очевидно - у вашому розпорядженні набагато більший вибір значків для програм і папок, та й сам процес зміни значка з використанням програми здійснюється швидше. Всі ікони тут зібрані з окремі теми, в програмі є можливість установки тим, самостійно викачаних з інтернету. З сайту виробника програми можна завантажити плагін, який змінює значки програм Microsoft Office. Крім того, в Icon Tweaker існує можливість створення своєї власної теми.