Як зробити аську в телефоні.

Напевно, вже нікого не здивуєш SMS-повідомленнями, які долітають в лічені секунди до адресата. Але таке спілкування сильно б'є по балансу вашого телефону. Але ж так хочеться спілкуватися з рідними, друзям, колегами. Але є варіант більш дешевого і в теж час легкого спілкування - ICQ. Просунуті юзери, за лічені копійки, давно використовують її не тільки на комп'ютері, але і на телефоні.
Вам знадобиться
  • Налаштувати телефон на протокол GPRS-Internet
  • Завантажити та встановити спеціальний додаток на телефон
  • Завести власний UIN і призвести спеціальні настройки
Інструкція
1
Для того щоб встановити аську на телефон, вам буде потрібно підключити послугу WAP-інтернету у свого оператора і налаштувати спеціальні параметри для виходу через точку GPRS-Internet. Скористайтеся одним з онлайн-сервісів налаштування інтернету для телефону. Наприклад, сервіс від Яндекса http://mobile.yandex.ru/tune.xmlЕсли ваш телефон не підтримує автоматичну настройку, то уточніть параметри GPRS-інтернету у свого стільникового оператора зв'язку і зробіть настройки самостійно. Після обов'язково перезавантажте апарат.
2
Є три способи встановити аську в телефон. Виберіть найбільш зручний для вас, а якщо не вийде, спробуйте другой.Первий спосіб - встановити аську з сайту icq.com. Заходимо з комп'ютера за посиланням http://www.icq.com/download/mobile/java/ru і вводимо свій номер телефону. На нього прийде SMS, в якому буде посилання для завантаження програми. Перепишіть її або додайте в закладки і перейдіть стандартним браузером телефона.Второй спосіб - встановити аську за допомогою комп'ютера. Якщо у вас є USB кабель з пакетом драйверів до вашого мобільнику, то сміливо завантажуйте необхідну версію звідси http://tegos.ru/opericq/tegos_mod/2009_2/і закидайте її з комп'ютера на телефон. Третій спосіб - встановити аську з сайту tegos.ru. Зайдіть на сайт http://tegos.ru з мобільника і зверху знайдіть рядок «Скачати Тегос Аську», перейшовши по ній, ви зможете вибрати необхідну модель для вашого телефону.
3
Щоб зробити власний UIN необхідно зареєструватися на сайті http://www.icq.com/ru.html. Після реєстрації вам буде доступний UIN, який ви зможете вставити в налаштування вашої мобільної аськи.
Зверніть увагу
На телефони марки Motorola або Siemens йдуть тільки спеціальні клієнти, які відзначені відповідною пометкой.Скачівать аську з неперевірених джерел небезпечно. Не виходьте в інтернет з телефону через точку доступу WAP-GPRS, оскільки вартість такого виходу перевищує вартість GPRS-Internet в десятки разів.
Всім знайома служба миттєвого обміну повідомленнями ICQ. Існує безліч різних java додатків дозволяють користуватися даною службою через мобільний телефон . Установка та налаштування всіх цих додатків в чому схожі, як приклад розглянемо установку на телефон , можливо, самого популярного клієнта Jimm.
Інструкція
1
В першу чергу скачайте додаток з інтернет, зробити це можна абсолютно безкоштовно, відвідавши офіційний сайт jimm - http://jimm.org. Перед скачуванням зверніть увагу на особливості додатки, його можна підібрати під конкретну модель телефон а. Можна завантажити додаток для старих версій java (MIDP1), однак більшість сучасних телефон ов підтримують версію MIDP2. Якщо ваш телефон не підтримує пряму установку додатків з файлів .jar, то вам необхідно буде завантажити файл з розширенням .jad, який містить шлях до файлу .jar для скачування.
2
Скачаний файл скопіюйте в телефон (якщо ви качали не напряму з телефон а) і встановіть його запустивши файл установки. Після установки скачаний файл можна видалити. Jimm з'явиться в списку додатків телефон а.
3
Переконайтеся, що на вашому телефон е налаштований саме GPRS інтернет, а не WAP.Теперь необхідно налаштувати jimm. Перейдіть в меню Options/Account, введіть тут свій UIN і пароль. Далі переходите в пункт меню Options/Network і виконайте следующме Опції1. Сервера (Host name): login.icq.com2. Порт (Port): 51903. Тип підключення: Сокет4. Підтримувати підключення (Keep connection alive): Да5. Таймаут пінгу: 1206. Подключаться автоматично: по вибору7. Налаштування підключення: Асинхронная передача8. Рядки User Agent і wap-профіль не менять.в пункті меню Interface виберіть кодування Win1251. Збережіть всі зміни і перезапустите Jimm.
4
Тепер можна натиснути на кнопку «Підключитися», при цьому потрібно буде погодитися з передачею даних через інтернет.