Як замаскувати шрам. Як позбавиться від шрамів на ногах і руках.

Хоч і кажуть, що шрами прикрашають, це висловлювання належить виключно до представників сильної половини людства. Для жінки, навпаки, шрам - це серйозний недолік, який псує зовнішність і доставляє масу незручностей. Що ж робити, щоб негарний шрам став непомітним?
Інструкція
1
Використовуйте сухий консілер.Ето, мабуть, кращий засіб для того, щоб замаскувати будь-які недоліки шкіри, у тому числі, і шрами . Сьогодні консілери з відмінним, надійним і довготривалих маскуючий ефект виробляє більшість великих косметичних фірм. Використовувати цей засіб досить просто. Слід вибрати консилер з сухою текстурою, нанести його пензлем безпосередньо на сам шрам, а також вбити в шкіру по краях. Потім засіб необхідно добре розтушувати.
2
Спробуйте скористатися розсипчастою пудрой.Нанесіте на область зі шрамом зволожуючий крем або спеціальний крем-основу під макіяж. Потім пензлем нанесіть небагато розсипчастої пудри і також розтушуйте. Постарайтеся зробити так, щоб кордон між замаскованим ділянкою та іншими ділянками шкіри була непомітною. До речі, особливо виручає розсипчаста пудра тих дівчат, у яких на обличчі є шрами від акне. А рідкі тональні креми та компактна пудра в цьому випадку допомагають гірше.
3
Зробіть татуіровку.Етот спосіб підходить винятково сміливим людям, яких не бентежать здивовані погляди оточуючих. Звичайно, на обличчі татуювання не зробиш, але от у випадках, коли шрами знаходяться на руках, ногах, плечах, животі, спині або навіть шиї, такий спосіб часом стає справжнім порятунком. Правда, в цьому випадку варто вибирати майстра і студію гранично уважно - адже зробити якісну татуювання, яка повністю приховає шрам, зможе тільки справжній професіонал.
Більшість невеликих шрамів і рубців з плином часу стають практично непомітними. Але що робити, якщо рубець має великі розміри або знаходиться на видимій частині тіла. Застосуйте маскування за допомогою косметичних засобів.
Інструкція
1
Вибирайте косметику, до складу якої входить гідрокінон. Це речовина застосовується для відбілювання шкіри і допоможе вам отримати кращий ефект. Натуральна косметика повинна мати у своєму складі такі інгредієнти, як екстракт шовковиці або мучниці, або азелаиновую кислоту.
2
Спочатку очистіть шкіру. Якщо ваша шкіра трохи грубувата, використовуйте скраб для відлущування відмерлих частинок. Потім пом'якшите вашу шкіру, застосовуючи зволожуючий лосьйон або крем. Зробіть очистку обов'язково, так як вона допоможе добитися рівного нанесення косметики.
3
Якщо рубець невеликих розмірів, але пігментований, використовуйте тональну основу для нанесення макіяжу. Нерівності шкіри обробіть спеціальним консілером. Тільки вибирайте його уважно. Відтінок повинен поєднуватися з основним тоном.
4
Акне залишає не тільки рубці , але червоний колір на шкірі. Щоб позбутися цього дефекту, скористайтеся консілером, який має злегка зеленуватий відтінок. Це допоможе вам замаскувати нерівності шкіри і її почервоніння.
5
Після нанесення консілера використовуйте пудру. Це дозволить вам зберегти маскування протягом дня і не допустити розмазування консілера.
6
Використовуючи для маскування рубців і шрамів спеціальні густі косметичні засоби. Для опуклих шрамів вибирайте відтінок трохи темніше, ніж натуральний колір вашої шкіри. А для маскування шрамів увігнутих, відповідно, і відтінок повинен бути більш світлим. Засіб варто наносити в міру. Інакше ви досягнете зворотного ефекту. Факт маскування стане помітний оточуючим. Спеціальні силіконові засоби допоможуть вам приховати впадинки від акне. Після маскування рубців, не забудьте також нанести розсипчасту пудру або тональну основу.
7
Якщо ви вважаєте, що рубець занадто явно виділяється на шкірі і спотворює зовнішній вигляд, зверніться до хірургів. Вони вирішать вашу проблему иссечением рубця і накладенням косметичного шва. Навіть якщо шрам не зникне повністю, ви не будете відчувати труднощів для його маскування. Невеликі рубці можна прибрати за допомогою пілінгу.