Як домогтися русявого кольору. Як домогтися кольору натуральний блонд.

Русий колір є, мабуть, найпоширенішим натуральним відтінком волосся російських дівчат. Однак ще зовсім в юності багато експериментують з кольором шевелюри, фарбують волосся в темніший відтінок, або, навпаки, в блонд - а пізніше намагаються повернути початковий русявий колір. Як же домогтися гарного русявого кольору волосся? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з хорошим парікмахером.Ви багато років знебарвлювали волосся або, навпаки, постійно фарбували їх у чорний або темно-каштановий колір, але тепер вирішили, що хочете русявий колір волосся? Майте на увазі, що домогтися гарного русявого кольору , схожого на натуральний, не легше, ніж, наприклад, прибрати з знебарвленого волосся «ефект жовтизни». Тому весь процес обов'язково повинен проходити за участю професіонала. Перукар підбере спосіб фарбування залежно від структури і стану вашого волосся, порекомендує підходящі маски, бальзами та інші засоби для догляду після фарбування.
2
Зробіть змивку волос.Смивка - це спеціальний склад, за допомогою якого можна видалити з волосся невдалу фарбу і в окремих випадках навіть повернути шевелюрі природний відтінок. Якщо у вас пошкоджені, посічене волосся, або якщо ви часто проводите фарбування, змивку слід робити не самостійно, а в салоні. Будь-яка хімічна речовина - це стрес для волосся, і тому необхідно, щоб після процесу змивки волосся отримали необхідний догляд.
3
Підберіть відповідний оттенок.Светло-русявий, темно-русявий, попелясто-русявий, натуральний русявий - ось лише деякі відтінки, які пропонують в «русою» палітрі виробники фарб для волосся. Порадьтеся з фахівцем і виберіть той, який підійде до вашого відтінку шкіри і типу зовнішності. Фарбування також слід проводити в салоні, через кілька тижнів після процедури змивки. А після фарбування обов'язково потрібен посилений догляд - для того, щоб ваше волосся засяяли.