Як зробити фото намальованим. Як зробити фото щоб було типу намальована.

Існує безліч способів зробити фото намальованим, деякі з яких досить трудомісткі, вимагають певних навичок роботи з Фотошопом і посидючості. Проте зробити фото , що імітує живопис або графічний рисунок, можна і за кілька хвилин. Головне - бажання і трохи терпіння.
Інструкція
1
Для початку потрібно відкрити фото , яке потрібно зробити намальованим, в програмі Photoshop: "Файл" "Відкрити". Наприклад, для початку це буде фото графия дівчини.
2
Щоб результат намальованого фото вам припав до смаку, потрібно постаратися глянути на фото очима художника. В цьому прикладі у дівчини риси обличчя м'які, плавні, тому краще вдіяти не графічний малюнок, а "намалювати" її фарбами.
3
В меню "Фільтр" виберіть команду "Імітація". (Інший варіант: "Фільтр" - "Галерея фільтрів" - "Імітація").
4
В принципі, ця команда меню - все, що потрібно запам'ятати. Далі вже можна експериментувати, вибираючи імітацію малюнка: "акварель", "олійний живопис", "растушевка", "суха кисть", "фреска" і т.д. Якщо вам сподобався якийсь вид імітації, потрібно підкоригувати малюнок за допомогою налаштувань в правій частині робочого столу. Наприклад, для імітації олійного живопису потрібно підкоригувати тип і розмір кисті, а також різкість.
5
Приклад імітації олійного живопису на фото . (При цьому ефект імітації можна було б посилити, але тоді риси обличчя вийшли б нечіткі.)
6
На цьому малюнку застосована імітація розтушовування.
7
У цьому прикладі використана імітація акварелі.
8
Втім, щоб отримати фото намальованим, необов'язково обмежуватися функцією "Імітація". Наприклад, цікавий ефект малюнка можна отримати, використовуючи функцію "Акцент на краях" (меню "Фільтр" - "Штрихи" - "Акцент на краях"). Схожа функція - "нахилені (або перехресні)" штрихи.
9
Інший приклад: фото портрет молодої людини.
10
Риси обличчя чіткі, прямі. Тому спробуємо їх обіграти (підкреслити). Наприклад, за допомогою меню "Фільтр" - "Штрихи" - "Обведення".
11
Також можна зробити з фото імітацію малюнка тушшю.