Як прибрати руку на фотошопі.

В програмі Фотошоп іноді може виникнути такий баг (глюк): користувач не може вибрати жоден інструмент в панелі Tools ("Інструменти"). Замість інструменту в Фотошопі скрізь з'являється "Рука" (Hand Tool). Наприклад, ви вибираєте інструмент "Пензель", а замість курсора з'являється "Рука". Що слід зробити, щоб прибрати "руку" в Фотошопі ?
Інструкція
1
Якщо ви зіткнулися з цією прикрою проблемою, не поспішайте перезавантажувати комп'ютер або встановлювати заново Фотошоп. Все, що потрібно, - це досить сильно 1-2 рази натиснути клавішу "пробіл", і "Рука" замість інструменту в Фотошопі перестане вас турбувати.
2
Можливо, проблема появи "руки" замість інструменту в Фотошопі пов'язана з западанием або залипанням клавіші пробілу на клавіатурі, що часто трапляється зі старими клавіатурами.
3
Швидше за все, метод з пропуском вам допоможе усунути проблему з "рукою" в Фотошопі , т.к. це найдієвіший спосіб. Якщо ж ні, спробуйте інші варіанти на вибір: Edit-> Preferences-> Display & Cursors ... Edit> Preferences> Reset all warning dialogs.Редактірованіе-Установки-Відображення і курсори. «Редагування» -> «Визначити кисть».
4
І ще два способи прибрати "руку" в Фотошопі .1. Запустіть Фотошоп, при його відкритті натисніть Shift + Ctrl + Alt, і у вікні погодитеся зі скиданням настроек.2. Або в налаштуваннях View-Proof Setup поставте галочку на пункті Custom.