Як вибрати акустичні системи. Як правильно почистити колонку.

Вибір акустичної системи повинен бути заснований на ряді крітеріев.Самое перше, з чим потрібно визначитися, це потужність купується акустики. Вона повинна відповідати габаритам приміщення, в якому вона буде встановлена. Після цього можна приступати до вибору конкретної конфігурації.
Інструкція
1
Акустична система може мати до п'яти смуг. Одна смуга «відповідає» за свій діапазон. Чим більше смуг, тим багатше звук і тим краще його якість. Двухполосні акустичні системи мають два динаміка, з одного виходять низькі і середні частоти, а з іншого - високі. Це не найкращий варіант, але зате вони більш економічні, ніж, наприклад трьохсмугові або П'ятиполосний. В трьохполосних середні звуки винесені в окремий динамік.
2
Вибираючи акустичну систему ви можете зупинитися на підлогових або вбудованих. Вмонтовані системи повинні мати кріплення для монтажу.
3
Не варто думати, що потужність і гучність системи акустики - це одне й те саме. Потужність слід віднести до надійності системи. Чим вище потужність, тим менше знос акустики, тим довше вона служить. Майте на увазі, що потужність підсилювача і колонок акустичної системи повинні збігатися, інакше, якщо потужність підсилювача більше - колонки вийдуть з ладу, якщо менше - він може просто їх не потягнути.
4
Залежно від того, буде для вас акустика універсальної або лише доповненням до кінотеатру слід вибирати її діапазон частот. У першому випадку цей діапазон повинен бути не менше 20-35000 Гц, у другому - 100-20000 Гц.
5
Ви можете купити як готовий комплект, так і сформувати власну конфігурацію. Стандартний комплект готової акустичної системи включає сабвуфер, центральний блок і сателіти. Поцікавтеся при покупці готового комплекту, чи є тиловий канал, він потрібен, щоб створювати ефект звукового оточення. Окремо зазвичай купуються гучномовці, додаткові сабвуфери, монітори і сателіти
6
Щоб звук був якісний, слід вибирати колонки з корпусом з дерева, в крайньому випадку, ДСП. Пластикові колонки можуть видавати деренчливий звук, особливо на високих частотах.
Корисна порада
Коли ви виберіть відповідний вам варіант, обов'язково перевірте акустику в магазині.