Як зробити рівні стрілки.

Трохи подовжений кінчик підводки очей може творити справжні чудеса: ваш погляд виглядатиме заворожуюче і привабливо. Такий макіяж додає погляду загадки і якоїсь лукавості, однак такого ефекту можна досягти тільки акуратно виконавши цей трюк! Отже, як зробити на очах рівні стрілки ?
Інструкція
1
Почніть з прдготовкі шкіри до підводці. Для цього вам варто відмовитися від жирних і поживних кремів для повік, а легкий зволожуючий гель, основу або тональний крем трохи припудрити розсипчастою пудрою. Однак і тут варто не переборщити - інакше не уникнути ефекту іспачканності. Тому пудру слід добре розтушувати чистої пухнастою кистю.
2
Стрілки варто малювати до нанесення туші, так як добре прокрашенние вії "в футлярі" з неї можуть завадити рівному нанесенню підводки.
3
Дуже важливо правильно вибрати олівець або рідку підводку-лайнер. У першому випадку ви також можете домогтися рівної і яскравою лінії, однак лише в тому випадку, якщо виберете якісний олівець. При купівлі проведіть кілька ліній тестером: олівець не повинен ламатися, кришитися. Потім постарайтеся розтушувати лінію, вона не повинна змазуватися і розтікатися - м'які олівці прекрасно підійдуть для ефекту смоки-айз, але для створення ідеальних стрілок все-таки краще вибирати досить жорсткий.
4
Що стосується рідких підводок, то тут багато залежить від пензлика-аплікатора: новачкам варто віддати переваги досить пружним пензликам із пластику, так як використання звичайних "пухнастих" аплікаторів вимагає певної вправності і досвіду. Само засіб не повинен розтікатися по ледь помітним зморщечкам на шкірі.
5
Отже, тепер приступимо безпосередньо до підводці. Лінію варто малювати якомога більш близько до лінії вій, злегка потовщуючи її в середині і роблячи зовсім тонкої ближче в кінця, де і буде красуватися трохи подовжений і як би спрямований вгору "хвостик". Щоб лінія вийшла чіткою і рівною, шкіру слід зовсім злегка натягнути.