Як видалити розділ реєстру.

Реєстр Windows являє собою місце, в якому зберігаються всі параметри налаштувань як самої операційної системи, так і більшості встановлених програм і додатків, причому інформація ця часто зберігається і після того, як додаток буде видалено. Кількість таких вже не потрібних папок, які в реєстрі називаються «гілками», з часом зростає, і з'являється необхідність їх видалення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системою Windows, на якому ваш обліковий запис має права адміністратора;
  • початкові навички по роботі з реєстром
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш обліковий запис має права адміністратора в операційній системі, при необхідності змініть обліковий запис на ту, яка такими правами володіє. Якщо цього не зробити, ви не зможете провести зміни в реєстрі Windows.
2
Натисніть клавіші Win + R. У командному рядку, яка з'явилася після цього, введіть команду regedit і натисніть «Enter».
3
У вікні утиліти regedit і виконуються операції з реєстром. Щоб знайти гілку додатки, яку потрібно видалити, натисніть клавіші Ctrl + F і в рядку пошуку введіть назву гілки. Якщо вона відповідає якомусь додатком, в назві гілки обов'язково буде або назву програми, або назву його розробника. Натисніть Enter.
4
Встановіть курсор на знайдену гілку реєстру . Натисніть праву кнопку миші і в списку виберіть пункт «Видалити». Система видасть попередження про можливі наслідки операції, підтвердіть своє рішення.
5
Якщо ви не впевнені в правильності своїх дій, перед видаленням гілки реєстру можна зберегти її резервну копію у вигляді файлу реєстру . Щоб зробити це, також встановіть курсор на рядок потрібної гілки і натисніть праву клавішу миші, тільки замість видалення виберіть варіант «Експортувати» і вкажіть шлях для файлу. Після цього, щоб відновити вилучену гілку, досить запустити резервний файл, при цьому дані з нього автоматично додадуться до реєстру.