Як лікувати аутизм.

Аутизм - серйозна проблема, існування якої наука тривалий час заперечувала. Проте зараз немає сумнівів, що лікувати аутизм потрібно, а головне - можна. Зрозуміло, тактика терапії суто індивідуальна, однак є деякі загальні принципи, яких слід дотримуватися при лікуванні аутизму.
Інструкція
1
Забезпечте всебічне обстеження хворого аутизмом. Необхіднаретельна і достовірна діагностика, яка дозволить максимально точно визначити, яким саме видом аутизму страждає хворий і яка природа його походження. Точність діагностики і правильність визначення генезу (походження) захворювання - запорука ефективного лікування.
2
Проконсультуйтеся і постійно контактуйте з фахівцями (неврологом, невропатологом, психоневрологом) - необхідно точно розуміти, якого роду неврологічна патологія підлягає терапії. Без необхідної уваги до цієї проблеми домогтися ефекту в лікуванні аутизму буде значно складніше, а то і зовсім неможливо.
3
Створіть для хворого аутизмом комфортну психологічну атмосферу. Виключіть стреси, негативні емоції. Незалежно від природи захворювання і супроводжуючих його неврологічних патологій, як можна більше спілкуйтеся, емоційно взаємодійте з хворим. Стимулюйте інтерес до розуміння зверненої мови і самостійного формулювання зв'язкових пропозицій.
4
Забезпечте повне партнерство лікаря та сім'ї. Це один з основоположних принципів терапії аутизму. Саме сім'я і створює зцілювальну середу, яка трансформується під впливом спеціаліста та формує обстановку, необхідну для досягнення позитивних результатів.
5
Будуйте роботу комплексно, але при цьому різнопланово і різнобічно. Це дозволить уникнути почуття безвиході, відчуття безтілесності зусиль, якщо якийсь з елементів терапії буде даватися особливо важко.
6
Організуйте роботу циклічно, постійно знову і знову повертаючись до навичок, якими хворий аутизмом успішно опанував. Це дозволить закріпити отриманий результат і не втратити його, а також вселить оптимізм і надію у всіх учасників процесу.
7
Поєднуйте біологічні (медикаментозні) і соціальні методи терапії. Це дозволить домогтися максимального ефекту і успішної соціалізації хворого аутизмом.