Як зайти в комп'ютер, якщо забув пароль. якщо забув пароль в комп'ютері.

Випадки, коли люди забувають свій пароль до різних програм та програм, зустрічаються часто-густо. Здавалося б, чого простіше - напиши на папірець пароль да заховай в затишному місці. Однак, по-перше, цьому правилу слідують досить небагато користувачів, а, по-друге, можна втратити і папірець з паролем. А як бути у випадку, коли загублений пароль на вхід в саму операційну систему? Чи можна якимось чином зайти в неї?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows;
  • завантажувальний диск або флешка, на яких мається файловий менеджер, який працює з файлової системою NTFS, або LiveCD Windows XP.
Інструкція
1
Єдиним офіційним способом зайти в систему, якщо загублений пароль до вашого профілю в ній, є вхід під обліковим записом Адміністратора. Для того, щоб активувати цю обліковий запис, після включення або перезавантаження комп'ютера натисніть клавішу F8, так ви ввійдете в режим вибору варіантів завантаження Windows.
2
Виберіть варіант «Завантаження в безпечному режимі» і натисніть «Enter». В процесі завантаження з'явиться вікно вибору облікового запису, виберіть обліковий запис «Адміністратор».
3
Після завантаження системи в безпечному режимі зайдіть в меню «Пуск» і далі в «Панель управління». Тут знайдіть пункт «Служба захисту користувачів» і видаліть обліковий запис, пароль до якої загублений. Після цього створити її заново можна з тим же ім'ям. Пароль при цьому, природно, встановлювати не потрібно. Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему під новою обліковим записом.
4
Якщо обліковий запис Адміністратора в системі відсутній або на неї також встановлений і забутий пароль, зайти в систему не можна. В цьому випадку завантажте менеджер файлів з будь-якого завантажувального носія. Скопіюйте всі необхідні дані з системних папок і переустановите Windows.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP, можна спробувати скористатися спеціальними утилітами для скидання пароля входу в систему. Однак не забувайте про те, що за допомогою таких утиліт можуть поширюватися віруси і шкідливі програми, тому, перед тим як використовувати таку програму, ретельно перевірте її на наявність вірусів.
6
Якщо пароль на вхід в комп'ютер встановлений з BIOS, його необхідно скинути в стан "за замовчуванням". Для цього в інструкції до материнської плати знайдіть, де розташований джампер скидання BIOS, зазвичай він називається "Clear CMOS". Вимкніть комп'ютер, відкрийте кришку корпусу. Перемкніть джампер в режим скидання BIOS, а потім поверніть в початкове положення. Також скинути BIOS можна, витягнувши з материнської плати батарейку на кілька хвилин. Закрийте корпус і включіть комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XLdSXVd9GRo